Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : Hammers 01 4 : 0

3. 4. 2011

Sokol Žerotín : Hammers 01 4 : 0 (2 : 0)

V úvodním jarním kole přivítalo domácí mužstvo Sokola na svém hřišti celek Hammers 01. Podzimní utkání skončilo výsledkem 2 : 2, Sokol očekával težký souboj, protože hostům jde o udržení se ve třetí lize, pád do čtvrté ligy by byl pro ještě loňského účastníka druhé ligy jistě velkou ránou. Domácí nastoupili v sestavě: Tomas-Leoš, Feri, Prcek, Jarda K.-Kuře, Johhy, Robson, zbytek domácího celku se omluvil.

Po úvodním hvizdu rozhodčího Piteka si ještě domácí příznivci nestačili ani sednout na připravenou lavičku v sektoru domácích fans a Žerotín vedl po úvodní rozehrávce a rychlé kombinaci 1 : 0, kdy se svou premiérovou brankou zapsal do statistik zápasu Jarda K., nutno dodat že kombinace a razantní střela byla velice povedená. Sokol tato branko trošku ukolébala a i hosté si začali vytvářet nebezpečné střelecké příležitosti před Sokolskou brankou, zejména hrozili přesnou střelbou ze střední vzdálenosti a stadartními situacemi, které dobře zahrával hostující borec s číslem 11. Žerotínu musel v těchto momentech zápasu pomoct famózně chytající Tomas a branková konstrukce domácí svatyně. Postupem času byla hra vyrovnanou, v některých momentech chyběla na obou stranách lepší přihrávka, ale i tak byl zápas velice zajímavý. 10 minut před koncem první půle udeřil Sokol po druhé, po krátké kombinaci naservíroval Leoš přihrávku Robsonovi, který se tváří v tvář gólmanovi hostí nemýlil. Hosté mohli do konce první půle i zkorigovat stav zápasu, ale bohužel nevyužily po zákroku Kuřete na hostující útočníka nabízenou penaltu, kterou lapil opět dobře chytající Tomas a poločasový výsledek byl tedy 2 : 0 pro domácí.

Druhý poločas začal pokusným tlakem hostí o zkorigování stavu zápasu a získání ještě nějaké šance na bodový zisk, bohužel stav hřiště, které bylo po celou dobu utkání vydatně zkrápěno deštěm, se poněkud zhoršil, a pohledné kombinace z první půle vystřídal boj o každý metr. Hosté vrhli všechny své síly do útoku, to ale umožnilo domácím vyrážet k rychlým brejkům. Po jednom brejku, se ke střele dostal Jarda K., jeho tvrdou střelu hostující brankář jen vyrazil přímo k dobíhajícímu Robsonovi, který uklidil míč do prázdné branky. Tato branka zápas rozhodla, hosté začali být ještě více nervózní, slovně začali urážet všechny kolem a rozhodčí tyto jejích prohřešky trestal. K dalšímu rychlému protiútoku se dostal Johhy, který před brankou našel znova Robsona, který završil svůj hattrick. Výsledek 4 : 0 je pro domácí Žerotín v prvním jarním kole velice povzbudivý, všichni hráči domácích podali i na pár drobných zaváhaní velice dobrý výkon, doufejme že hra se bude v dalších zápasech ještě více zlepšovat a fanoušci se tak můžou těšit na pohlédná fotbalová sobotní dopoledne. V dalším kole jede naše mužstvo do Hlušovic, kde je čeká neznámý celek domácích, toto mužstvo se na podzimní duel do Žerotíná nedostavilo, tak doufejme že hostující Sokol nijak zvlášť nepřekvapí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Famózní začátek...

(Cvrk, 6. 4. 2011 11:51)

Zápas byl opravdu pro oko diváka pohledný a výsledek domácím fanouškům dodával v nepěkném počasí chuť stále sledovat "co se děje v trávě"... Je dobře, že Jarda do sestavy hned zapadl jako kdyby tam patřil od začátku klubové existence a věřím, že i v dalších zápasech se povede celému týmu hrát pěkný fotbal s dobrými výsledky. Snad se brzo přidám také, protože na hřišti se cítím lépe než na lavečce nemohoucích náhradníků. Jen tak dál přátelé, bylo to super...