Jdi na obsah Jdi na menu
 


LBT Rotor : Sokol Žerotín 1 : 5

6. 6. 2011

LBT Rotor : Sokol Žerotín 1 : 5 (0 : 5)

V desátém jarním kole, vyráželo naše mužstvo na zápas do Bohuňovic, kde se mělo utkat celkem LBT Rotor. Sokol v posledních zápasech prokazuje slibný nárůst formy, který podporoval vynikajícími výsledky v posledních zápasech, tudíž se naskýtala myšlenka, jak si poradí s druhým mužstvem v tabulce. Ve vyprahlém sobotním dopoledni se Sokol sešel v sestavě: Johhy- Třepi, Jarda, Prcek-Robson, Cvrček, Leoš, zbylý registrovaní se již před zápasem omluvili.

Po úvodním hvizdu rozhodčího a velice krátkém seznamovaní se soupeřem a povrchem se Sokol dostal do úvodní šance, kterou po zdařilé kombinaci Leoše a Jardy posledně jmenovaný s přehledem zakončil, tento moment byl z pohledu hostů velice důležitý, zklidnili hru a začali předvádět pohledný fotbal s rychlými přechody do útoku do soupeřovy rozhozené obrany, v některých momentech se dokonce dařila kombinace na jeden dotek, která ve dvou případech končila góly v síti domácích. Zkazky domácích před zápasem o brankovém přídělu na účet Žerotína, vzaly tedy rychle za své. Rotoru nevycházelo zhola nic, jejich hráči nebyli schopni dostat k jakémukoliv zakončení, nebo alespoň pohledné kombinaci, veškerá jejich snaha končila na pozorné defenzivní činnosti celého mužstva hostů. Další branku přidal po totálním rozebrání domácí obrany a přihrávce Třepiho Robson, který tak započal cestu za svým dalším hattrickem v kariéře. Mezitím se Sokol dostal k několika dalším střeleckým pokusům, které končily na tyčích soupeřovy branky. Za zmínku stojí Prckem nastřelené břevno, a to když se z vlastní poloviny pokoušel přehodit domácího gólmana. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat a po jednodotykové kombinaci a přihrávce Leoše zakončil Třepi. Stav 3:0 pro hosty poslal domácí do kolen, ale ze strany hostí to však nebylo z daleka vše, další dva přesné zásahy postupně přidal Robson, který využil přesných přihrávek a bojovnosti agilního Cvrčka. Poločasový výsledek 5:0 byl z pohledu Žerotína naprosto zasloužený, domácí se dostali pouze k jediné přesné střele na hostující klec, se kterou si však poradil Johhy.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním provést něco pro ně s nepříliš povedeným stavem zápasu. Alespoň hru a tempo se domácím podařilo vyrovnat, ale ke kýženému gólu jejich snaha dlouho nevedla. Čestný a jediný úspěch se domácím podařil po jednom z rohů, kdy hostující obrana špatně pokryla soupeře a domácí útočník přehlavičkoval vyběhnuvšího gólmana Žerotína. Sokol v druhém poločase polevil, ale i přesto si vytvořil několik dalších výhodných příležitostí, které bohužel pro hosty a bohudík pro domácí zůstaly nevyužity. Kdyby Žerotínští hráči přistoupili k zakončení stejně zodpovědně jako v první půli, byl by účet domácích zatížen dvouciferným přídělem, příležitostí k tomu jistě bylo dostatek. V tomto zápase hosté potvrdil stoupající formu, doufejme tedy, že takto dokončí zbývající tři kola a zakončí sezónu ve třetí lize krásným umístěním na pokud možno nejvyšších příčkách tabulky. V dalším kole přivítá Sokol na domácím place celek 1.FC Hombok, kterému má jistě za podzimní příděl co vracet.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bedihošť cup 2011

(Krestič, 22. 6. 2011 17:55)Pozvánka na 3.ročník - BEDIHOŠŤ CUP 2011 – turnaj v malé kopané-Okres Prostějov
Pořadatel:Amatéři malé kopané Bedihošť
Kontakt na pořadatele: Jiří Kresta, tel.606 850147,
e-mail:kresta@malakopana.bedihost.cz
Místo konání: Hrubčice-fotbalový areál
Termín: 16.-17.7. 2011
Startovné: 1000,-Kč za družstvo
Uzávěrka Přihlášek : 5.7.2011
Přihlášky: e-mailem na kresta@malakopana.bedihost.cz nebo telefonem na tel. 606850147 – přihlášením je datum připsání startovného 1000,-Kč na účet pořadatele:
č.účtu je 1131525143/0800.
Do účelu platby napište NÁZEV TÝMU-STARTOVNÉ
Ubytování :Si zajišťuje každý sám je možno postavit si vlastní stany ve fotbalovém areálu.V sobotu je plánovaná diskotéka v areálu hřiště.
Přípravy turnaje jsou v plném proudu.Všechny informace Vám budu sdělovány na těchto stránkách.www.krestic.estranky.cz