Jdi na obsah Jdi na menu
 


Inter Šternberk : Sokol Žerotín 3 : 3

27. 5. 2011

Inter Šternberk : Sokol Žerotín 3 : 3 (1 : 0)

V dalším kole futsalové soutěže zajížděli žerotínští do Bohuňovic, kde hraje své zápasy první mužstvo tabulky, Inter Šternberk. K zápasu odjela následující sestava: Tomas – Prcek, Leoš, Feri – Robson, Cvrček, Indián. Omluvili se Johhy, Třepi a Jarda.

Domácí hrají svá utkání v Bohuňovicích na umělce, která je rychlá a vyhovuje hlavně běhavým mužstvům. Do zápasu tak vstupovali hosté s obavami, jak se jim na tomto povrchu bude dařit. Pár zápasů, odehraných na umělce v Holici ale naznačovalo, že by to nemusel být až takový problém. Žerotínští začali dobře a hned v úvodu se nenechali soupeřem zaskočit. Jejich opatrná hra z obrany a okamžité přistupování k domácím útočníkům bránila Interu ve vytváření si šancí. Po pár minutách hry se začali hosté více osmělovat a zaměstnávat i obranu domácího celku. Hra se přelévala od jedné branky ke druhé, bez výrazných šancí ke skórování. Po čtvrt hodině hry se ale domácímu Interu podařilo po rychlé kombinaci využít okénka v obraně hostů a vsítit první branku zápasu. Byli to však opět aktivní hosté, kteří měli velkou příležitost k vyrovnání po narážečkách Leoše a Indiána, kdy se Leoš dostal do slibného zakončení. Brankář Internu se však nenechal překvapit. První poločas tak skončil po rychlé a korektní hře z obou stran těsným vedením domácích.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté, a po pár minutách se jim z vytvořeného mírného tlaku podařilo vyrovnat. To když Cvrčkovu tvrdou křižnou přízemní střelu pohotově usměrnil do sítě dobíhající Robson. 1:1. Inter se nenechal zahanbit a opět přitlačil. Žerotínští využívali rychlých brejkových přechodů a zejména Cvrček aktivně napadal rozehrávající obránce domácích a nenechal jim klid. To se vyplatilo o pár minut později, kdy rychlou brejkovou kombinaci zakončil přesnou dorážkou Indián. 1:2. Inter znovu zabral a zle zatápěl žerotínským. Tak se o pár minut později dočkali i domácí zaslouženého vyrovnání stavu. Po kolmé přihrávce z obrany si útočník Internu i trochu se štěstím zpracoval míč k noze a z otočky kolem Leoše a podél vybíhajícího Tomase srovnal stav zápasu. 2:2. Hra se jako v prvním poločase přelévala od jedné branky ke druhé a nezaujatý divák musel být touho hrou potěšen. Stále se něco dělo. Ani jedno mužstvo se nesnažilo brzdit hru a uchýlit se do ulity. Žerotínští svou aktivitu zužitkovali cca 8 minut před koncem další rozdílovou brankou. Po závaru před domácím brankářem rozehrával Leoš rohový kop a Feri, který se výtečně uvolnil jeho nahrávku zasunutím do branky proměnil na 2:3. Hosté se poté mírně stáhli a snažili se dohrávat utkání jen na brejky. Domácí Inter tedy převzal iniciativu a soustředil své síly na srovnání. To se jim nakonec podařilo v poslední minutě, kdy po diskutabilním zákroku na zasahujícího Tomase využil domácí útočník stability a mírné volnosti k pohodlnému zasunutí do branky žerotínských. Konečný výsledek tedy uzavřel na 3:3. Nutno dodat, že dělba bodů v tomto pěkném a korektnímu utkání bez záludností je zcela zasloužená.

Žerotínští neudělali vůbec špatný dojem a potvrdili si tak, že výprask 6:0 v minulém utkání s mužstvem Magistrátu Olomouc byl jen ojedinělý výkyv, který se neopakoval. V dalším utkání hostí na domácím plácku mužstvo KSN Masajové a očekává se kvalitní výkon s bodovým ziskem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář