Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blesk Hlušovice : Sokol Žerotín 2 : 4

13. 4. 2011

Blesk Hlušovice : Sokol Žerotín 2 : 4 (1 : 3)

Ve 2. kole zavítal náš celek na půdu mužstva BLESK HLUŠOVICE, tedy týmu, se kterým jsme na podzim síly nezměřili, neboť se nedostavil. Hřiště v Hlušovicích se vyznačuje snad nejmenšími možnými rozměry a travnatým, nepříliš rovným povrchem. Všem také znepříjemňoval život silný boční vítr vanoucí z okolních planin. Sokol Žerotín nastoupil ve složení: Tomas - Leoš, Prcek, Třepi, Jarda - Feri, Robson, Johhy, Kuře.

Velikost (resp. malinkost) hlušovického plácku vybízela k častým střelám, což také domácí od začátku praktikovali a během chvíle se dostali do vedení. 1:0. Žerotínským pár minut trvalo, než se přispůsobili malému hřišti, ale pak se dostal k míči Jarda, obešel soupeřova hráče, a z pravé strany propálil vysokého brankáře domácích. 1:1. Vzhledem k omezenému prostoru docházelo k častým osobním soubojům a zvláště dva z obránců domácích okopávali hráče hostí jako řípu cukrovku. Žerotín se znova prosadil po křižném pasu skrz vápno hlušovických, kdy do sítě umísťoval Robson. 1:2. Domácí se snažili o střely z větší vzdálenosti, ale rychlý přístup Sokola jim znemožňoval dotáhnout snahu k nějakému úspěchu. Rozhodčí s vizáží jako George Cowley zařídil odpískáním na obou stranách po osobních soubojích několik standartních situací, ale žádná z nich se neujala. Po chybné rozehrávce brankáře domácích, jehož ke hře nohama často jeho spoluhráči malou domů vybízeli, se dostalo k míči Kuře a z otočky levou nohou nasadilo brankáři jesle. 1:3. Za tohoto stavu zkončil 1. poločas.

Druhá půle začala úplně stejně, jako ta první. Rychlá rozehrávka domácích, střela a gól v síti Žerotína. 2:3. Rázem to bylo o jedinou branku a Sokol se musel opět vrhnout do útoku, neboť stav o jeden gól je ošemetná věc. Šancí bylo dostatek, kdyby měl pánbůh okna, tak je po Robsnových zásazích může nechat nově zasklít. Bojovalo se urputně, hosté tlačili a z toho docházelo k občasným brejkům domácích. Znova zaúřadoval silný vítr, který zastavil letící malo domů a Tomas se měl co ohánět. Domácím však nebylo přáno. Když už se dostali do šance, pálili vedle. Zato hostům se podařil ještě jeden zásah. Po nahrávce Johhyho se z pozice "mezi kruhy" trefil podruhé v zápase Jarda a pojistil výsledek. 2:4. Poté měl ještě šanci jeden z domácích obránců, ale tísněn v pokutovém území hlavou minul míč a upadl. Poté to neunesl psychicky a slovně vulgárně napadl Johhyho, který jej v klidu poslal do... Onen hráč následně ještě fauloval Jardu a po zápase si léčil mindrák v náruči piva a manželky. Rozhodčí odpískal konec a fanoušci, jichž přišlo až nečekané množství, se  mohli občerstvit pečenou makrelou, jejichž vůni roznášel vítr po celém okolí a točeným šeráčkem, který i nám po dosaženém vítězství přišel k chuti. (Díky aktivnímu počínání našeho fanouška Skříně).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Za 1*

(Indián, 14. 4. 2011 20:56)

U reportáže jsem se doopravdy pobavil , Johhy má ty hlášky v sobě .
Proti Fiascu ať se daří !!! Příště v pátek už budu , těším se !

Ahoj

Chybka

(Třepi, 14. 4. 2011 20:06)

Report mooc dobrej, hlavně ty Johhyho hlášky. Ale je tam jedna nepřesnost, Jarda nedal hattrick. Branky dával Kuře, Robson a Jarda 2. Opravit!!!! Ať tato tisková chyba nepřipraví Jardu o další půllitřík :-)

Johyho hláškárna

(Leoš, 13. 4. 2011 20:37)

Zdarec, tak jak Johhy napsal, celkem zajímavý zápas. Jeho hlášky jsou neuvěřitelné. Zvláště ta o rozhodčím s vizáží George Cowleyho mě dostala. Chudák Pepik Bastl, kdyby jen tušil.... Jinak si myslím, že herně z naší strany dobrý zápas. Jen ta střelecká muška chyběla. Jinak konto domácích hodně narostlo přídělem branek. To doma nás teď bude čekat soupeř z jiného soudku. FC Fiasco. No uvidíme, jak se s nimi poperem o body. Mohlo by to být ale dobré. Už se těším..