Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.FC Hombok : Sokol Žerotín 10 : 2

7. 11. 2010

1.FC Hombok : Sokol Žerotín 10 : 2 (4 : 0)

V jedenáctém kole jelo naše mužstvo na hřiště do Hluboček, už před zápasem bylo více než jasné že sestava se bude dávat dohromady, pro duel se silným soupeřem, dost těžku. Už tak zdecimované sestavě, která bojuje s velkou marodkou, zasadila těžký direkt před zápasem další zpráva o tom že se duelu nemůže účastnit nemocný Robson. Z toho vyplinulo jediné jasné stanovisko, že hrát se bude bez střídání. Sokol tedy vyrazil v sestavě Tomas (noční šichta)-Leoš, Třepi-Dux(start po dlouhé pauze), Johhy, a to ještě hráči nevěděli co je čeká v Hlubočkách. Nepříjemné překvapení a zjištění jim připravilo hřiště, bohužel většina z nás na tuto variantu nebyla připravena, i když poctivě studovala lokalitu a povrch hřiště kde se hrálo na stránkách sfmo.cz, kde se mimo jiné píše něco o umělé trávě, bohužel povrch v Hlubočkách ani vzdáleně umělou trávu nepřipomínal, připomínal spíše zátěžový kancelářský koberec po špatně provedeném mokrém čištění úklidovou firmou, a tak více jak polovina mančaftu obula na tento povrch nevhodné lisovky(brusle), na to jak vypadal jejich pohyb na hřišti není třeba dál se zmiňovat. Domácí na tento fakt byly samozřejmě patřičně připraveni, jak zvoleným obutím, tak i početnou sestavou o devíti fotbalistech.

Zapás započal svým hvizdem rozhodčí Sanetrník (mimochodem asi jeden z nejlepších rozhodčích, který Sokolu pískal zápas na hřišti soupeře, myšleno jako pochvala ne jako kritika) a už od úvodního hvizdu bylo jasné, že převaha a fyzická připravenost bude na straně domácích, po odehraném zápase musíme říct i štěstí, protože do čeho domácí kopli to jim doslova do branky spadlo, týká se to hlavně technický méně zdatných hráčů soupeře. Úvodnímu tlaku domácích Sokol nevydržel příliš dlouho odolávat, a tak už ve druhé minutě inkasoval. Žerotín se snažil sice o aktivní hru směrem dopředu, ale povrch a obuv jim v tomto směru příliš moc nepřála, táke celkem dost dlouho hráčům Sokola trvalo sžití se s jiným odskokem míče, než tomu je na opravdové umělé, nebo i přírodní trávě. První poločas nemá smysl moc rozebírat, domácí plně kontrolovali hru a postupně do poločasu přidali další tři branky a završily tak svůj poločasový účet na 4 : 0. Žerotín se v první půli zmohl jen na pár nepřesných střeleckých pokusů ze střední vzdálenosti.

Druhý poločas začal stejně jako ten první, domácí útočili a branky na jejich kontě přibývaly. Sokol se snažil alespoň o zaznamenání čestného úspěchu v podobě vstřelené branky. To se i nakonec podařilo a po chybách domácích obránců a špatné rozehrávce gólmana domácích zaznamenali dvě vstřelené branky, kterých dosáhli Leoš a Dux. Dále tento zápas nebudeme rozebírat, ani se vymlouvat na povrch, sestavu, počet hráčů, obutí, domácí byli prostě lepší a zaslouženě zvítězili, ale domnívám se, že pokud by Sokol nastoupil minimálně ještě se dvěma hráči na střídání a s lepší obuví, tak by zápas určitě tak jednoznačný nebyl, berme to jako poučení se do dalších zápasu na hřišti v Hlubočkách. Domácím přeji hodně zdaru a štěstí v boji o postup do druhé ligy, druhé místo v tabulce a tříbodový náskok je k tomuto snažení jistě opravňuje. Doufejme že Sokol tento nepříjemný zápas brzo zapomene a na domácí půdě za týden zaboduje.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sanetrník

(Třepi, 3. 2. 2011 8:44)

Je fakt že jsme tam vyrazili jak nějací nazdárci na fotbálek u hospody, ale musím říct že rozhodčí dost dusil i domácí, tak mě nepřipadlo že by byl nakloněn na jejich stranu, ale jak se říká každý zápas je jiný a my jsme jim to v tom zápase naším malým počtem a kopačkama hodně ulehčili. Ale oproti tomu co předvádí někteří nejmenovaní rozhodčí v malé kopané v Ol., tak tenhle mě připadal, že má alespoň o hře nějakej přehled. Jinak hřiště hnus, když je mokro nebo trochu mrzne tak je to fakt bomba.

Sanetrník

(Viktor Benfica, 3. 2. 2011 7:49)

Kdyby jste přijeli do Hluboček v plné sestavě a s optimálním obutím,tak by jste viděli jak si umí Česťa Sanetrník ohlídat přísun bodů na domácí střídačku.Takhle s váma neměl žádnou práci a proto byl ve vašich očích nejlepší.Když jsme tam hráli my,tak musel moooc přemýšlet,aby nějak vymyslel aspoň plichtu. :-)Člověk tam dostal žlutou i když si jen potichu prdnul. :-))

Zápas 13.11.2010 proti Menčestr Uhněte

(Indián, 10. 11. 2010 18:25)

Příjdu: Leoš,Johhy,Robson,Tomas


Nepříjdu: Třepi,Indián?

Zápas 13.11.2010 proti Menčestr Uhněte

(Leoš, 9. 11. 2010 21:55)

Příjdu: Leoš,Johhy,Robson,Tomas


Nepříjdu: Třepi

Zápas 13.11.2010 proti Menčestr Uhněte

(Robson, 9. 11. 2010 13:25)

Příjdu: Leoš,Johhy,Robson


Nepříjdu: Třepi

Zápas 13.11.2010 proti Menčestr Uhněte

(Johhy, 9. 11. 2010 13:19)

Příjdu: Leoš,Johhy


Nepříjdu: Třepi

Zápas 13.11.2010 proti Menčestr Uhněte

(Třepi, 9. 11. 2010 7:00)

Příjdu: Leoš,


Nepříjdu: Třepi

Zápas 13.11.2010 proti Menčestr Uhněte

(Leoš, 9. 11. 2010 1:31)

Příjdu: Leoš,


Nepříjdu:

Bohužel

(Indián, 8. 11. 2010 20:19)

Podle reportáže , se s tím asi nedalo bez střídání a pořádného obutí nic moc dělat . Když se podívá člověk do jiných skupin futsalu , jsou tam i daleko větší výprasky . V sobotu bohužel , nevím jestli mi to vyjde , musím do práce . Ale v hlavě mi zraje plán , jak to stihnout oboje .

Těžká situace

(Leoš, 8. 11. 2010 12:44)

Zdarec, tak jak už psal Třepi v reportáži, nemá cenu víc tento zápas komentovat. Prostě se s tím nedalo nic moc dělat. Proti nabuzené devítce soupeře nemůžeme ve čtyřech v poli bez střídání nic vymyslet. Ne všichni mají schopnost odehrát 2x30 minut bez střídání v tempu, kdy se proti němu mění hráči jak na běžícím pásu. Výsledek je krutý !! Během zápasu jsem si já osobně v duchu říkal, že vypadáme jak trapasáci, ale tuto myšlenku mi vytlačila pokuta za nedostavení se k zápasu. Ne ale soupeři, který se musí sejít, ale SFMO. Nic bych jim nedal, to raději projedu v benzínu a poperu se s přesilou. No uvidíme teď doma, neočekávám ale uzdravení marodů s koleny apod., ale snad se dají dohromady chřipkaři s horečkou. :-) Ten Menčestr musíme klepnout !!