Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : Plantoši 6 : 1

14. 11. 2009

 

Sokol Žerotín : Plantoši 6 : 1 (3 : 1)

Minulý týden jsme úspěšně zahájili štěpánovský dvojzápas a dnes nás čekala jeho druhá fáze. Na poslední domácí zápas podzimní části soutěže jsme přivítali 10. celek tabulky, PLANTOŠI.

V předchozím kole naši hosté doma remizovali s Dalkií 2:2, my jsme porazili, taktéž v domácím prostředí, KZT ŠTĚPÁNOV 3:0. Bilance z loňské sezóny Žerotín - Plantoši ( 2:3 venku, 3:0 doma).

Za pomoci bojové techniky jsme hřiště zbavili listí, trávník zastřihli podle poslední módy a tak bylo kolbiště důstojně připraveno pro rozloučení s podzimem.

Sestava byla prořídlá, díky různým povinnostem se omluvili Třeppi, Ferry, Kuře, Dux a Indián. Nastoupili jsme tedy ve složení TOMAS - LEOŠ, PRCEK - ROBSON, CVRK, JOHHY. Hosté dorazili v pěti, během zápasu jim přijel střídač.

 

Zápas byl zahájen v celkem svižném tempu, pár šancí se zrodilo na obou stranách a po chybné spolupráci domácí obrany zasadili hosté nečekaný úder. 0:1.

Žerotín to ovšem jen nabudilo k větší aktivitě na hřišti a do několika minut bylo vyrovnáno. Cvrk našel přihrávkou na hranici vápna Johhyho a ten střelou do levého horního růžku překonal gólmana Plantošů. 1:1.

V aktivitě neustávalo ani jedno z mužstev a tak se měli fanoušci na co dívat. Po důsledném napadání před brankou Plantošů donutil Cvrk hosty ke krizovému odkopu, který ovšem trefil našeho forwarda, od jeho nohou se odrazil a překvapený gólman hostí lovil míč ze sítě podruhé. 2:1.

Cvrka gól nabudil k velké aktivitě, což bylo zúročeno za několik dalších okamžiků. Prcek rozehrál a Cvrk ranou, která otřela tyč a zapadla do protilehlé sítě, nedal brankáři šanci. 3:1.

Došlo ještě k několika osobním soubojům uprostřed hřiště a rozhodčí Pitek zahvízdal k poločasu.

 

Druhou půli začali aktivně hosté ve snaze korigovat výsledek, ale udeřilo na druhé straně. Prcek rozehrál, míč šel podél vápna Plantošů, běžel k němu obránce i brankář hostí, ale svým pověstným skluzem tam přiletěl Johhy a špičkou kopačky poslal míč přes padajícího gólmana. 4:1.

Žerotín si vytvářel další dobré šance, ovšem zakončení vázlo.

V tomto zápase velmi důrazně hrající Cvrk atakoval hráče soupeře do té míry, že ten neudržel nervy na uzdě a přímo před zraky rozhodčího se ohnal loktem po domácím bojovníkovi. Cvrk po úderu padnul k zemi jako podťatý, drže se při tom za ústa. Schylovalo se k vendetě od někoho z domácích, ale zakročil rozhodčí a po domluvě oběma hráčům se pokračovalo ve hře. Domácí drželi míč na kopačkách, kombinovali a občas se pokusili o zakončení, avšak bez výsledku. Poté dorazil hostům během zápasu další hráč na střídání.

K aktivitě to přimělo především domácí a po kombinaci Leoš - Robson to bylo 5:1. Tito dva hráči si poté role vyměnili a uzavřeli účet zápasu 6:1.

Závěrečný hvizd Antonína Pitka ukončil zápas, a tak jsme se s domácím stadionem rozloučili zaslouženou výhrou.

 

Příští týden v neděli 22.11. na 9:00 jedeme na půdu aktuálně třetího celku tabulky, ENDL LOTTO do Nemilan, kde sehrajeme poslední kolo podzimní části této sezony.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Když bude nejhůř

(Indián, 18. 11. 2009 22:31)

Za výsledek musím jen chválit ! Když bude nejhůř , tak si tam třeba stoupnu (doufám , že k tomu nedojde ) . Já budu určitě taky . Ahoj

Boj bez brankářské jedničky i dvojky

(Cvrk, 18. 11. 2009 15:53)

Jako vždy kulantně popsaná reportáž a pěkný fotbalový výsledek. Jazyk mám ještě jak knedlík, ale na poslední zápas budu určitě. Jen je vlká chyba, že nebudeme mít ani jednoho brankáře takže náš nejrychlejší útočník Kuře bude muset zastoupit v brance. Snad nevypadne i on jinak už nevím kdo by chytal. Tak čus v neděli a musíme urvat aspoň bod.

Výborně chlapci

(Třepi, 18. 11. 2009 12:59)

Je vidět že i míň znamená víc, při naší menší docházce se hraje opravdu lepší fotbal a je to vidět i na výsledcích, zvláště v zimních měsících se tak lépe drží provozní hladina každého z hráčů a nevypadá se tolik z tempa. Vyrovnat se tak musíme i s početnější docházkou a zvládat i takové mače. Teď nezbývá než se připravit na poslední spiel podzimu a doufát v prodloužení serie, bude to těžké, ale doufám že soupeři nic nedarujeme, zabojujeme a uvidíme co se stane :-) Doufám že nás bude dostatek, pokuste se sem napsat kdo budete, já budu. Jinak Johhy opět kvalitní reportáž, i když s menším spožděním