Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : NTP 4 : 2

29. 8. 2009
Sokol Žerotín : NTP 4 : 2 (1 : 2)
 
V první podzimním kole sezóny 2009/2010 na náš stadion ,,Kde só lipy“ zavítali hráči mužstva NTP. Domácí nastoupili v sestavě Tomas – Feri, Třepi, Leoš, Robson, Prcek – Cvrček, Johhy, Kuře, Indián. V domácím celku chyběl jen Dux, který se připravoval na svůj sobotní den ,,D“.
 
První půle začala pro domácí dosti špatně a to když nedůslednost v domácí obraně potrestali hostující hráči rychlým vedoucím gólem. Na domácím celku byla vidět nerozehranost, nesehranost a málo chutí po aktivní hře. Tak to dopadá když se mančaft nesejde před sezonou ani k jednomu přáteláčku, nebo alespoň tréninku. Hra Sokola byla dost pasivní a neurovnaná. Nicméně se jim po první standardní situaci, kterou rozehrál Třepi na Leoše a jeho přízemní střele k tyči podařilo vyrovnat. Diváci přítomni na stadionu by si řekli že vyrovnávací branka přinese na kopačky domácích borců potřebnou dávku klidu, ale nebylo tomu tak, nedůsledná obrana a špatná kombinační hra a takřka žádná střelba na hostujícího gólmana nemohla domácí příznivce nikterak nadchnout. Ještě ke všemu domácí inkasovali v první půli po druhé a začali tak pomalu odpočívat minuty prvního poločasu a doufat že v druhé půlce zlepší svůj výkon a zápas otočí. Za zmínku snad stojí šance domácího Johhyho, který však ve 100% šanci pod vidinou lákavého pobytu na Mohelnickém dostavníku branku minul, vlastně minul i míč, který na něj adresoval Robson. První půlka tedy skončila v poměru 2 : 1 pro hosty.
 

Druhý poločas začal náporem domácího celku, hráči Sokola začali konečně kombinovat a vytvářet si tak slibné příležitosti k zakončení. Vyrovnání na 2 : 2 přinesla opět akce obránců Leoše a Třepiho, kdy si vzájemně vyměnili míč a prvně jmenovaný z asi deseti metrů vystřelil a trefil prostor těsně u levé tyče. Další šance si vytvořil po dobrých  přihrávkách Robsona a Prcka Cvrček, který ale neměl v koncovce potřebný klid. Ve druhé půlce už domácí hostující celek téměř do ničeho nepouštěli a jen trpělivě čekali na šance a vstřelení vedoucího gólu. Ten opravdu přišel a po rychle rozehraném autu, který zahrával Kuře, zavěsil tentokráte hlavou opět Leoš. Za několik málo okamžiků zvyšoval na 4 : 2 pro Žerotín Robson, který zužitkoval přihrávku Leoše. Do konce druhé půle se již nic zvláštního neudálo domácí kontrolovali hru a po konečném hvizdu rozhodčího Pitka si oddechli a byli spokojeni s plným bodovým ziskem a dobrým vstupem do sezóny. Ve druhém kole se Sokol Žerotín vydá na půdu mužstva Zora Club, kterému mu má za dvě těsné porážky v minulé sezóně určitě co vracet. Tak všichni doufejme v dobré pokračování úvodu sezóny a příště už i s čerstvým ženáčem Duxem se sejdeme na Sokolce v sobutu v 10.45hod.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Slibný začátek

(Cvrk , 3. 9. 2009 16:06)

Zdarec pantáti, jak by řekl okón, nějak sem nebyl ve střelecké formě, ale hlavně že se dokázali prosadit jiní a strhnout vítězství na naši stranu. Snad to vydrží i proti silnému soupeři v dalším kole. Mějte se a v sobotu už pojedem naplno.