Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : KZT Štěpánov 3 : 0

8. 11. 2009

Sokol Žerotín : KZT Štěpánov 3 : 0 (2 : 0)

Po 14 dnech hladu po fotbale ( protože minulé kolo jsme si udělali na "sokolku" pouze výlet s rozcvičkou) očekával stadion "KDE SÓ LIPY" další ze soubojů domácího mužstva, tentokrát proti jednomu z celků ze sousední obce Štěpánov, celku KZT, který po minulém kole okupuje 12. příčku tabulky.

Minulé kolo hosté podlehli doma Dřevákům z Pňovic (bez Bopa) 3:5. Domácí Sokol si přivezl kontumační výhru 3:0 ze sokolky, když se Dalkia nedostavila k zápasu.

Vzájemná bilance minulé sezóny Žerotín - KZT (6:0 doma, 0:1 venku) hovoří jasně pro domácí Sokol.

Hřiště bylo výborně připraveno sportovním ředitelem - údržbářem Třeppim, a tak na zelený vkusně bíle lemovaný pažit nastoupil domácí výběr v tomto složení: Tomas - Třeppi, Ferry, Prcek, Leoš - Robson, Indián, Johhy, Cvrček, Kuře. Chyběl jen pracovně vytížený strážný-řezník-elektrikář a prezident v jedné osobě Dux.

Hosté dorazili za pět 12( v tomto případě těsně před 10:00) a tak mohl rozhodčí Antonín Pitek zahájit zápas.

Utkání začalo náporem domácích ve snaze vstřelit co nejdříve branku. Útoky vedené převážně po stranách hřiště končily na obraně hostí, případně u jejich brankáře. Ujala se až akce, kdy Prcek přihrál dopředu na Johhyho, ten v pádu prostrčil míč kolem obránce na volné Kuře a to tváří v tvář gólmanu KZT nezaváhalo. 1:0. Hosté kontrovali několika rychlými brejky, ale vysunutá obrana se vždy stihla vrátit a zamezit ohrožení domácí svatyně. Když už se po pěkném úniku řítil útočník soupeře sám na bránu, dokázal chladnokrevný Tomas včas vyběhnout a zabránit tak vyrovnání. Dále se souboje odehrávaly povětšinou ve středu hřiště, případné střely z obou stran končily u brankářů nebo šly mimo výseč. Skóre se měnilo o několik minut později, kdy se obránce Třeppi dostal na vlastní polovině k míči, čapím krokem prošel středem až před vápno a umístěnou střelou podél gólmanovy levé stojné stanovil poločasový výsledek na 2:0 pro domácí.

Do druhé půle hosté vystřídali brankáře, a nutno říci, že nový strážce klece KZT se činil opravdu zdatně, když likvidoval jednu šanci domácích za druhou. Sokol se tlačil do příležitostí celý zbytek zápasu a šance Cvrka, Ferryho, Johhyho a Robsona, který v samostatném úniku nešťasně upadl volaly po gólu. Po pohledné kombinaci, kdy si Prcek vyměnil narážečkou míč s Indiánem a následně vybídl do 100% šance Robsona to bylo 3:0. Až na pár nervóznějších okamžiků po ostřejších soubojích nedošlo do konce utkání k ničemu závažnějšímu a tak rozhodčí zadul do píšťalky naposled a ukončil dnešní zápas.

Příští týden v sobotu 14.11. v 10:00hod opět na domácím kolbišti přivítáme další ze štěpánovských mužstev, tentokrát celek PLANTOŠI. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poslední domácí zápas podzimu

(Cvrk, 13. 11. 2009 15:09)

Tak nám to osazenstvo na sobotní zápas postupně ubívá, ale i tak doufám že se sejdem jako vždy všichni kdo můžem a připravíme solidní plácek pro ještě solidnější fotbálek snad s dobrým koncem pro nás. Čus v sobotu.

Druhý díl

(Indián, 12. 11. 2009 17:34)

V sobotu se nezůčastním druhého zápasu štěpánovské série .Doufám , že se Vám bude dařit !!! Jinak , konečně jsem se k něčemu taky připletl . Ahoj

Klasické nos

(Dux, 10. 11. 2009 12:54)

Ano klasická nosovina, reportáž alá Strukov, ale dobrý. nose jaké strážný-řezník-elektrikář v jedné osobě:) ale je to na hovno ani následující domácí zápas se nezúčastním a myslel sem, že budu aspoň na poslední zápas, protože mám v sobotu volno. Pak sem ovšem zjistil, nebo aspoň johan říkal že se hraje v nedělu a to mám zase službu, takže podzim pro mě v haj.....Ty soboty jsou teď prostě pro mě na nic! Tak vyhrajte a nos ať dá vědět jak ste dopadli.

Strukovské reportér

(Leoš, 9. 11. 2009 21:27)

Nazdar borci, krátkou, přesnou a jedním dechem čtenou reportáž od mistra pera ze Strukova jsem se navnadil na další zápas. Doufám, že po KZT zahrajeme i proti Plantošům, ať má náš Johhy o čem psát. Tři nula bylo šetrné, ale na tu bídu naštěstí dostačující. Začíná se projevovat nesehranost po výpadcích zápasů a zátěži až po 14ti dnech. No snad to ještě vydržíme až do konce s pozitivní bilancí.

Super report

(Třepi, 9. 11. 2009 16:29)

Stručné, výstižné a s lehkou dávkou vtipu, no prostě Johhy se opět vyznamenal. Asi ti Johhy zůstane i psaní další reportáže z domácího zápasu.