Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : Endl Lotto 0 : 4

26. 6. 2010

 

Sokol Žerotín : Endl Lotto 0 : 4(0 : 2)

V posledním kole přijelo na domácí stadion mužstvo ENDL LOTTO, které po minulém kole drželo druhou příčku tabulky pouze o skóre a v souboji o druhé pustupové místo s KMK HANÁ mělo vše ve vlastních rukou.(resp. nohou). Domácí Sokol měl již před tímto zápasem jistý titul a ihned po zápase naplánovanou závěrečnou....

V sestavě domácích chyběli pracovně jako vždy zaneprázdněný Dux a potomstvem zaneprázdněný Třepal. Nastoupili jsme tedy v tomto složení: Tomas-Prcek, Leoš, Feri, Robson-Cvrk, Indián, Kuře, Johhy.

Úvod zápasu byl oboustranně opatrný, ale postupně se do šancí začali dostávat jak hosté, tak domácí. První gól padl po nedůrazném bránění, druhý jakbysmet, a hosté rázem vedli 0:2. Když už se domácí do nějaké šance dostali, trefovali konstrukci branky, případně brankáře, kolikrát již bezmocně ležícího na trávníku. Hosté se dostávali do brejků a ještě dva další využili. 0:4. Asi 10 minut před koncem musel pro zranění odstoupit Tomas a v brance ho nahradil Johhy.

Do konce zápasu se domácí snažili vsítit alespoň čestnou branku, ale pánbůh nebyl pro žerotínské opravdu doma, neboť dlel na straně Endláků. Konečný výsledek po hvizdu Antonína Piteka tedy zněl: 0:4. Hosté si výhrou zajistili postup do 3.ligy a vzhledem k vítězství a počtu získaných bodů se tam nejspíš podívá i "třetí vzadu", mužstvo KMK Haná.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

..naštěstí až konec

(Leoš, 2. 7. 2010 9:02)

Zdarec. Tak Johhy reportáž pěkně odbyl. Ale je to dobře. Těch pár vět dostatečně vystihuje průběh zápasu. Hostům tam spadlo do čeho kopli a domácí bušili a bušili a prd. Některé neproměněné šance byly jak říkám já, na "mokrým hadrem přes držku". Větší tutovky jsem neviděl. No nic, je štěstí, že nás ta mizérie přepadla až teď na konci, když už nám o nic nešlo. Ale nějakou branku jsme si určitě zasloužili. Hlavně za ten dobrý druhý poločas, kdy jsme Endll zmáčkli. Uvidíme v nové sezóně ve trojce.
Čus