Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plantoši : Sokol Žerotín 1 : 2

21. 6. 2010

Plantoši : Sokol Žerotín 1 : 2 (1 : 1)

V předposledním kole zavítalo naše mužstvo opět do Štěpánova na plácek za místní sokolovnou, kde na nás čekal osmý celek tabulky, domácí Plantoši. V sestavě chyběli Tomas, Třepi a Dux, nastoupili jsme tedy následovně: Johhy - Leoš, Prcek, Feri - Indián, Cvrk, Kuře, Robson.

Zápas začal hned od začátku tlakem hostí, kteří, vědomi si jistoty prvního místa si chtěli zápas užít. Domácí se též snažili hrát dopředu, ale finální přihrávky končily většinou za postraními čarami. V cca 8.minutě se hosté radovali z prvního gólu. Kuře našel Cvrka, ten si levačkou posunul míč do strany a stejnou okončetinou z úhlu napálil balon pod břevno. 0:1.Domácí se snažili vyrovnat hru, ale dobře napadající útočníci a kompaktní obrana hostujících jejich počínání eliminovali. Ale přece jen se v průběhu hry domácí do pár šancí dostali. Při rohu z pravé strany z pohledu domácích nedosáhl brankář hostí na centrovaný míč, ten doputoval k trestuhodně nepokrytému domácímu útočníkovi a ten vsítil první branku Plantošů. 1:1. V prvním poločase už k ničemu závažnějšímu nedošlo a tak hráči odcházeli "do kabin" (rozuměj ke stolu vedle studny) za nerozhodného stavu.

Druhou půli začali opět lépe hosté, kteří se snažili strhnout vedení na svoji stranu. Šance střídala šanci, ale brankář domácích byl dobře rozchytán. Po jedné ze střel se míč odrazil od tyče a putoval přes celé brankoviště, hosté už měli ruce nad hlavou, ale jelikož rozhodčí neměl k dispozici video, nakonec tuto situaci neposoudil jako gólovou. Sokol zrychloval hru kombinacemi na jeden dotek, ke gólu to však nevedlo. Obzvlášt Robson měl několik slibných šancí, ale nebylo přáno. Domácí se občas dostali do nebezpečných brejků a po velké šanci, kdy se domácí stoper ocitnul tváří v tvář hostujícímu brankáři, musel Johhy, který v druhém poločase moc práce neměl, zasahovat vrhnutím se pod nohy dotírajícího hráče. Žerotínští měli ještě několik šancí a nakonec se ujala dorážka Robsona. 1:2. Tímto výsledkem také utkání skončilo. Sokol si přisal další dva body do tabulky a v příštím posledním zápase, kdy ve šlágru kola hostí druhý celek ENDL LOTTO, se rozloučí na domácí půdě s vydařenou sezónou 2009/2010 a také s působením ve 4. lize.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dva body

(Cvrk, 23. 6. 2010 14:06)

Zápas náročný hlevně kvůli tvrdému terénu a malému prostoru sme nakonec po několika zaváháních v koncovce zvládli. Důležitější však pro některé z nás bude poslední zápas na domácí půdě. Věřím, že již půjde jen o fotbal samotný a následně zvládneme jednak stavbu přístřešku i samotnou oslavu na ukončení výborné sezóny. Takže v sobotu čus...