Jdi na obsah Jdi na menu
 


OKL Team : Sokol Žerotín 1 : 5

2. 10. 2009
OKL Team : Sokol Žerotín 1 : 5 (0 : 3)
 
V šestém kole zavítalo naše mužstvu na půdu nováčka OKL Team na Sokolku. Před hráči Žerotína tedy stála velká neznámá zda se jim podaří udržet vítězné tažení, které bylo přerušeno volným losem v pátém kole, a také s jakou taktikou a hráčským potenciálem na ně domácí borci vyrukují. Hosté nastoupili v sestavě Tomas-Třepi, Feri, Prcek-Robson, Dux, Indián, Johhy. Kvůli pracovním povinnostem chyběli v hostující sestavě Leoš, Cvrček a Kuře.
 
Po zahajovacím hvizdu rozhodčího a rozehrávce Žerotína se hned v úvodních vteřinách zápasu dostal do dvou šancí Robson, který pořádně provětral obranu a brankáře domácích, ten jeho pokus vyrazil. Úvodní akce Robsona ostatní hráče Sokola nabudila a tak se tlačili do zakončení, v zadních řadách si počínali bez chyb a svého soupeře do ničeho nepouštěli. První branka na sebe nenechala dlouho čekat, a to když si Feri postupně vyměnil míč s Robsnem, který pohotovou střelou pod víko soupeřovi branky zakončil. Vedoucí branky hosty uklidnila a ti dál dobývali svatyni domácích. Asi v 15 minutě přišla velice povedená  akce hostů, brankář Tomas rozehrál od své branky míč na obránce Třepiho, který si jej jedním dotykem vyměnil s Robsonem, který mu přihrál zpět, poté Třepi nahrál Johhymu, který ho narážečkou z první vyslal do zakončení, které Třepi střelou podél vyběhnuvšího brankáře zužitkoval. Je nutno podoknout, že tato akce byla po fotbalové stránce velice podařená. Další minutky první půle přinesli několik slibných příležitostí, ujala se však už jen jedna, kdy Robson vybojoval míč na domácím obránci vystřelil a jeho blokovanou střelu usměrnil do sítě Johhy. Po čtvrté brance se aktivita hostů poněkud vytratila a domácí se více osmělovali a dostávali se tak do prostoru pokutového území hostů, jejich pokusy, ale gólman Tomas s přehledem kryl. První poločas tedy skončil stavem 3 : 0 pro hostující celek Sokola.

 

Druhý poločas začal stejně jako první hosté se opět tlačili do útoku, ale bohužel pro ně se jim žádnou z příležitostí nepodařilo proměnit, zejména gólovka Johhyho byla vyloženou a po gólu volala, Johhy však zvolil technickou kličku (fintu), ta se nezdařila a stav byl tedy nadále 3 : 0 pro hosty. Po této akci následoval čtvrtý gól, kdy si souhru z první půle opět zopakoval Feri s Robsnem a posledně jmenovaný přidal čtvrtou branku na konto hostů. Poté přišel na hostující celek opět nepochopitelný útlum, hostující útočníci už nesklepávali nabíhajícím obráncům míče tak jako v první půli a obrana hostí byla místy velice chaotická a naivní, spoustu momentů před brankou řešili obránci špatně a tak dovolili domácímu celku zkorigovat stav zápasu na 4 :1 z pohledu Žerotína. Stav utkání byl sice pro Sokol uspokojivý, ale předváděná hra v druhé půli byla mizerná. Hostům se ve druhém poločase podařilo vstřelit ještě jednu branku. Po náporu domácího celku, který zaútočil při standardní situaci i s vyběhnuvším brankářem, se po souboji s domácím obráncem probil k míči Johhy a pohodlně zakončil do prázdné branky domácích. Utkání tedy skončilo vítězstvím 5 :1 pro Žerotín a byla tak prodloužena vítězná série. V sedmém kole přivítají naši hráči Sokola Žerotín na domácím plácku mužstvo Blues Rock, utkání je na programu v sobotu 10. října v 10.00hod.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fandíme slušně

(Známý anonym, 6. 10. 2009 12:21)

Dobrý den vážení sportovci. Jako místní se budu těšit a pln očekávání dorazím v sobotu na žerotínský plácek. Rád bych přispěl k dalšímu pěknému fotbalu a věřím že i k vítězství domácích barev. Jak jsem si početl, jste už všichni jistě nažhaveni na další match. Jak jsem také vytušil, snad správně, některý z hráčů se zřejmě nechová doma dobře a bude mu odepřen přístup. Není to sice dobře, pravděpodobně k tomu ale asi je důvod. Snad to nebude oslabení a bude mu odpuštěno a povoleno.

Posílám pochvalu :-)

(Jitka, 6. 10. 2009 11:36)

Nazdar borci, jak se tak trošku flákám v práci, zabrousila jsem po dlouhé době i na fotbalový stránky (po Davidově-Leošově VÝRAZNÉM upozornění, že pravidelně píšete...)- a musím poslat velkou pochvalu jak celýmu týmu, tak Třepimu za úžasnej článek :-) Po přečtení úplně cítím tu fotbalovou atmosféru, jak kdybych na zápase byla :-) Tak přeju hodně štěstí v dalších zápasech, v sobotu opět nedorazím, u Jiříčka se ještě rozmyslím ... ;-)

A jedeme dál

(Cvrk, 6. 10. 2009 11:34)

Zdarec sporťáci naprosto souhlasím s vašimi názory a připomínkami. Musíme bojovat jako doposud a nenechat se zaskočit, takže v sobotu se na vás všechny těším v plné síle. Čauves

A jedeme dál

(Cvrk, 6. 10. 2009 11:34)

Zdarec sporťáci naprosto souhlasím s vašimi názory a připomínkami. Musíme bojovat jako doposud a nenechat se zaskočit, takže v sobotu se na vás všechny těším v plné síle. Čauves

Leoš

(Oprava, 6. 10. 2009 10:00)

Nazdar borci, tak se omlouvám,sekl jsem se. Leaders si nechali dát 5 branek od KMK Haná. A ti mají teda lepší poměr branek než my. No takže se rýsují dva hlavní soupeři. Endl lotto a KMK Haná. NTP taky pěkně jede. To ta naše výhra v prvním zápase byla důležitá. Teď se uvidí, kdo zaváhá. Věřím, že my to budeme až jako poslední. V sobotu neberu nic než výhru. Takže se nachystejte, proti papírově slabšímu soupeři se vždycky trápíme. Zatím zdarec

Dřeváci jsou s námi

(Leoš, 4. 10. 2009 21:57)

Nazdar borci. Tak po páteční výhře Dřeváků z Pňovic nad silným soupeřem držíme první příčku v tabulce. Krásný pohled. O to ale více těžká pozice do dalších zápasů. Tlak bude velký. Sice jsme na vítězné vlně, ale těžké zápasy teprve příjdou. Věřím že se s tím popereme úspěšně co nejdéle. Zatím si za naše výkony na hřištích zasloužíme víc plusových bodů než kritiky. Myslím si já. Zase nás to baví, tak snad to bude co nejdéle. V sobotu se uvidí. Hrajeme opět doma, proti soupeři, kterého jsme schopni porazit. Věřím, že si s tím poradíme. Příjme v hojném počtu. Zdar borci, na sobotu se nachystejme.

Oprava

(Třepi, 2. 10. 2009 11:18)

Dík Robsne, už jsem to opravil, nějak mě to vypadlo. Tak snad je to teď dobře :-) Je dobré, že se do reportáže zapojíme všichni, tak by to mělo fungovat v poloprofesionálním klubu naší ŕovně.

Oprava gólů...

(Robson, 2. 10. 2009 10:54)

Třepi trochu bych upravil góly,poločas skončil 0:3 a třetí branku dával Johy a já až na 0:4 ve druhém poločase,ale to je jen detail.Jinak to bylo super až na pár malých výpadků.

Ještě že tak...

(Leoš, 2. 10. 2009 10:27)

Nazdar borci. Velice dobře že jsou body za vítězství doma. Jak jsem četl, v první půli jste kralovali. To je dobře. Je důležité využít situace a dávat branky, pak můžou nastat i jiné, méně dobré, řekl bych i krizové. Na domácím Neu Campu si zahrajeme opět na lepším placu.
Už se těším.
Zatím čus