Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leaders : Sokol Žerotín 1 : 3

19. 10. 2009

Leaders : Sokol Žerotín 1 : 3 (0 : 1)

V osmém kole jelo naše mužstvo Sokola na hřiště celku Leaders, které se v úvodu sezóny rozehrálo k dobrým výkonům a umístění v podobě čtvrtého místa v tabulce napovídalo tomu, že nepůjde o lehké utkání. K tomuto předpokladu přispěl i fakt katastrofálního hřiště, které se vytvořilo po vytrvalých deštích, hrací plocha byla silně podmáčena a znesnadňovala tak kombinaci oběma celkům. Sokol nastoupil v sestavě Tomas-Třepi, Prcek, Feri, Robson-Johhy, Indián, Cvrček. Hostům chyběli forvardi Dux a Kuře, a také pilíř defenzivní řady Leoš.

 
Začátek utkání přinesl velké seznamování s povrchem hřiště a neustálý déšť situaci ještě více komplikoval. Obě mužstva ze začátku spíše čekala s čím ten druhý vyrukuje. K první akci se osmělili hosté a ohrozili nebezpečnou střelou, v podání Robsna, branku domácích, těm se podařilo nebezpečí zažehnat a okamžitě se pokusili o protiútok, který bohužel ztroskotal na obraně hostí. Žerotín se opět tlačil na polovinu Leaders, a postupným útokem se snažil ohrozit branku domácího celku, domácí bek zahrál míč pod tlakem do autu, autového vhazování se chopil Robson a přesně vhozeným míčem našel kopačku Cvrčka, který uklidil míč do sítě přesně mezi nohama domácího brankáře. Po úvodním gólu Žerotín nepřestával v útočné aktivitě a několikrát ohrozil domácí svatyni, brankář svou branku hájil i s pomocí brankové konstrukce a Leaders v těchto momentech mělo opravdu velké štěstí že neinkasovalo. Domácí se s nějakou kombinační hrou moc nepárali a veškeré míče nakopávali, nebo nahazovali na své útočníky, které se dařilo až pár malých zaváhání udržet v bezpečné vzdálenosti od branky hostujícího mužstva. Do konce první půle se už žádnému s týmů nepodařilo skórovat a poločas tedy skončil 1 : 0 pro Sokol.
 

Druhá půle začala opět náporem Žerotína, zase zvonily tyče, ale pojišťující gól dlouho nepřicházel. Asi v 38minutě se po Třepiho pasu dostal k balónu Cvrček, který obešel jednoho s obránců a chladnokrevně zakončil podél brankáře. Stav 2 : 0 byl pro hosty uklidňujícím. Domácí pomalu začali rezignovat na zisk bodů a přestali ohrožovat hostující obranu. V tomto momentu utkání byla hra obou mužstev nijaká, odehrávala se více ve středu hřiště, Žerotínu se podařilo přidat další branku, po autovém vhazování Třepiho, si zpracoval míč Feri, obelstil domácí obranu i s gólmanem a zvýšil náskok na 3 : 0 pro Sokol. K čestnému úspěchu se dopracovali i domácí, je třeba dodat že jim k tomu dopomohla nedůslednost hostující obrany a chyba v rozehrávce, když po autu domácích doputoval míč až za brankovou čáru, a jelikož byl hostujícím brankářem tečován, tak konečný výsledek utkání zněl: 3 : 1 pro Žerotín. Výsledek zápasu je pro hosty zcela zasloužený, po celou dobu měli územní převahu, nastřelili několik tyčí a domácím také pomohl hodně špatný terén, který měl s fotbalovým hřištěm pramálo společného. Ale už dost z minulého utkání, je třeba hledět dopředu k dalšímu zápasu, kterým bude mač s druhým celkem skupiny, mužstvem KMK Haná. Zápas je na programu v sobotu 24.října v 10.00hod. na stadionu ,,Kde só lipy“. Doufám, že domácí Žerotín přistoupí k zápasu zodpovědně a prodlouží svou neporanitelnost v sezóně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No nevím

(Třepi, 23. 10. 2009 6:51)

Nápad to sice je, ale nevím jestli by nám Strukov něco pujčil a navíc dneska je dost mokro a asi ani není kdo by to udělal, Tráva ale vysoká není, tak uvidíme. Jinak doufám, že se sejdeme v plné sestavě a zabodujeme a budeme pokračovat v dobrých výkonech z předešlých zápasů.

Nápad

(Cvrk, 22. 10. 2009 14:04)

No snad by se dalo dohodnout se Strukovem že by nám pro jednou půjčili mašinku na přípravu kvalitního plácku...jinak v sobotu musíme dřít na dvěstě procent a doufat i v zaváhání těžkého soupeře, takže se těším a snad to všichni zvládnem. Čus

Hřiště

(Třepi, 22. 10. 2009 7:33)

Zdarec. Na sobotní zápasu nemůžeme s Johhym zajistit sečení, bojová technika obce není k dispozici(oprava nutná), včera jsem se na ten traktor byl mrknout a nechápal jsem co ten maník z pracáku, co je na obci zaměstnanej, z toho traktoru za necelý měsíc používání udělal(čtyřkolka hadra). Na hřiště jsme se byl mrknout a mělo by to být v sobotu v pohodě, tráva už moc neroste, tak uvidíme. Chtěl jsem to udělat hlavně kvůli listí, ale moc ho tam taky není.

Podzim jako víno

(Dux, 21. 10. 2009 11:22)

Ano podzim jako víno, ovšem jen co se fotbalu týká a našich prozatimních výsledků. Zato počasí je na zliskáni! A proto výsledek sobotního zápasu v tom hnusu je opravdu velmi dobrý a jak sem početl s článku tak mohlo padnou i mnohem větší počet branek. Ale na to se historie neptá, důležité jsou body a ty jsou doma!!! Uvidíme teď v sobotu jaky bude počasí a hlavně jaký bude soupeř. Tenhle zápas pro nás bude v dosavadním průběhu největším testem, tak musíme věřit, že uspějem i tentokrát. Tak se nato všeci dobře vyspěte!!!!!

Moc dobře..

(Leoš, 20. 10. 2009 9:29)

Nazdar borci. Tak to v tu sobotu to muselo vypadat spíš na holínky a pláštěnku, podle toho co čtu. No je dobře, že jsme nezaváhali ani v takovém psím počasí. Musím jen gratulovat. Už se těším na domácí zápas s KMK. No, bude to težké, udržet si fázónku. Uvidíme, já věřím.