Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dalkia ČR : Sokol Žerotín 0 : 3

1. 11. 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Příprava hřiště

(Třepi, 5. 11. 2009 17:14)

Zdar borci, tak hřiště se mě podařilo úspěšně a naposledy v tomto roce posekat a zároveň zbavit listí, doufám že ho do soboty moc nespadne :-) hrábě raději vemte, kdyby náhodou.

Hřiště

(Robson, 5. 11. 2009 16:40)

Přijdu až na zápas,v pátek mám ještě noční...

Pražské služby a.s.

(Leoš, 4. 11. 2009 16:48)

Nazdar borci. Určitě v sobotu příjdu dřív. Musím si ale vyzvednout hrabě. To by chtělo ale taky rumíček na zahřátí, asi by pak ale bylo motání nohama. Takže kopačky a hrábě v sobotu s sebou. Lepší jsou dřevěné než plecháče !!! :-)

Hřiště

(Třepi, 4. 11. 2009 9:24)

Zdar borci. Nevím jak se podaří připravit hřiště, počasí které je, určitě nedovolí použítí a nasazení bojové techniky, tak budeme muset použít fyzických sil na zápas dorazit v patřičném předstihu a množství i s hráběmi. Tak doufám že tam nebudu s Cvrčkem sám.

Zas ho......

(Dux, 3. 11. 2009 15:54)

Tak zase v sobotu na zápas nebudu:( A příští taky ne:( Dva zápasy doma a nic s toho. Mám denní, tak je zas sobota v prdeli. To sem si toho letos moc neodehrál a když k tomu přičtu volný los, nebo že soupeř nedorazí je podzim v tahu. Mě ty soboty,ale teď absolutně nesedí!!! Když tak tam koupím aspoň nějaky lahvový, jestli ste ho minule mlaskli a cvrk má klíče, tak to musí pošéfovat. Aspoň že na tabulku se hezky dívá:)

Body bez boje

(Cvrk, 2. 11. 2009 16:41)

No přátelé, soupeř si za to může sám svým neaktivním přístupem, ale nutno uznat, že body bez boje tak netěší. Proto se připravte na sobotu ať sme zase v plné síle a urvem po pěkném fotbalovém představení plný počet bodů. Terén bude hodně podmáčený takže může rozhodovat i štěstí. Ale zadarmo přece nikomu nenecháme ani bod ne? Tak v sobotu čau.

Body zadarmo

(Třepi, 2. 11. 2009 13:13)

No ještě že jsem na zápas nejel, ještě bych se musel n....t, že se nehrálo. Nechápu to, když už se tam můžeme dotlačit my z 20km vzdálené ,,vesnice", tak nevidím důvod proč se nemůže dostavit soupeř z města. Pro nás je to jen škoda projetých kilometrů a ztráta herní praxe, tak doufám že se na poslední tři zápasy připravíme a zdárně to dotáhneme do podzimního konce. Co se týče hřiště tak tam je jistě dost listí a nejsem si jist jestli na obci něco dělali se sekačkou, to se dozvím až ve čtvrtek kdy budu v Žerotíně, a podle toho se budeme muset zařídit, když tak v pátek vydám tady na stránkách rozkaz a v sobotu 2hod. před zápase s hráběma na place, pokud možno všichni.

Zajímavá sobota dopoledne

(Leoš, 1. 11. 2009 21:12)

Nazdar borci. Tak v sobotu to bolo opravdu velmi zajímavé. Domácí Dalkia se nějak nesešla, a když už tak hodně pozdě. Stáli jsme tam na tom prázdném plácu plném bahínka jak nějaká sebranka. Na druhou stranu se ale vůbec nedivím rozhodčímu, že to odpískal už pět minut po úředním začátku. Ani neměli snahu ( no spíš jen ten jeden člověk co tam za Dalkiu dorazil ), aby to nějak protahovali a počkali na zbytek mužstva jestli dorazí. Potom se už pozdě čertili na rozhodčího, že to ukončil a nečekal na ně. No na nás by asi taky nidko nečekal, takže se není co divit. A to vždycky musíme vyje aspoň hodinku dopředu. Asi teda máme tři body za kontumaci, ale opět jsme si nezahráli. To pro nás není dobře. Máme moc velkou pauzu mezi zápasy. Uvidíme co to s námi udělá v sobotu proti KZT. Vidím to na povinné tři body, ale známe to....
Zatím zdarec