Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zora Club : Sokol Žerotín 1 : 0

28. 4. 2009

Zora Club : Sokol Žerotín 1 : 0 (0 : 0)

„Hnus fialovej….“ Ano, i takhle by se dalo hodnotit čtvrté jarní kolo. Žerotín zajížděl na prašnou půdu fotbalového ghetta na Sokolce v Olomouci, kde Zora Club hraje svoje zápasy.

Mužstvo nastupovalo do zápasu v prořídlé sestavě. Tomas - Prcek, Leoš, Feri – Cvrček, Dux, Johhy. Chyběl Robson, Indián a Třepi. Odvahu nám však povzbuzoval věrný fanoušek „Skříň“, který se s námi odhodlal vyrazit na horkou půdu do Olomouce. Před úvodním hvizdem došlo ke kuriozitě v podobě modrých dresů na obou stranách. Po pár minutách tápání se domácím podařilo vypůjčit bílé dresy. Pravděpodobně od mužstva Mizerů, kteří hráli zápas před námi.

Zápas začal opatrným oťukáváním na obou stranách. Jediným průvanem v obranných řadách obou mužstev v prvních pěti minutách byl pořádní vítr. Ten nemilosrdně bičoval prašným hřištěm vytrvale až do konce Jako první zahrozili cca v 8. minutě domácí, kteří však vyslali jen pár nepřesných střel hodně mimo branku Tomase. Naše akce ze začátku vůbec nevypadali špatně. Snažili jsme se přihrávat si na celou šířku hřiště a navodit tak pocit velikosti jako na našem Nou Campu. J Bohužel jsme však končili před vápínkem na pevné obraně domácích. Veškeré dění prvního poločasu se tak odehrávalo ve středu tohoto malého hřiště. Útoky domácích se však stupňovali. Na naší straně se projevovala čím dál tím větší bezmocnost dohrát útočné akce až do finále a vstřelit branku. Vzadu nás při občasných výpadech podržel Tomas. Už od začátku prvního poločasu si však stěžoval na bolesti zad, a že není ve své kůži. Do druhého poločasu ho tak vystřídal v brance Johhy.

Druhý poločas začal zajímavě. Zatím co se Johhy převlékal, nastoupil do branky na první tři minuty Prcek. Ve druhém poločase pokračovala naše beznaděj. Kombinace ve středu hřiště nebyla špatná. Velmi aktivní byl Cvrček a Feri. Dux se snažil prosadit, ale nedařilo se mu uklidnit balon pro sebe. Obránci se na něj zdvojovali a na poslední chvíli vždy míč uklidili daleko od brány. To poznával i Leoš, kdy se několika slibnými průniky před branku domácích snažil přichystat šanci Duxovi a Cvrčkovi k zakončení. Bohužel obránci zhustili prostor před brankářem a míč tak opět putoval dlouhým odkopem na druhou stranu hřiště. Nervozita stoupala. Když potom v polovině druhého poločasu domácí využili zaváhání v našem zakončení a z protiútoku povedenou střelou k tyči zaznamenali branku, bylo ještě hůř. Po vzájemné slovní přestřelce mezi námi jsme však začali hrát lépe. Zrychlenou hrou jsme nutili domácí k pohybu a do volných prostorů ( že jich na tom malém plácku bylo ale poskrovnu ) si posílali pěkné přihrávky. Chybělo však lepší zakončení těchto akcí. Vzhledem k tomu, že to bylo jen posledních sedm minut, nedokázali jsme vyrovnat a dva body zůstávají Zora Clubu. Uvidíme, zda v příštím zápase 30. 4. od 18:00 na naší travičce tuto situaci překonáme a papírově slabší N.T.P. převálcujeme. Konečně se tak už chytneme !!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tragédie co svět neviděl

(Leoš, 29. 4. 2009 9:32)

Nazdar všichni. Takovou tragédii už jsme dlouho nezažili. Tak mizernej a trapnej výkon a to "NIC" jsme předvedli naposledy....no ani nepamatuju. Jestli to radikálně nezlepšíme, tak klesnem na úroveň těch sraček co se pohybujou na konci té naší pralesní ligy. Jestli to někdo nechce hrát, tak ať se na to vys... hned. Ano, hrajeme to jenom proto, že to máme rádi. To je pravda, ale hrát takhle? To je z toho teda ale vidět že to spíš nenávidíme !!! Když to mám rád, tak to dělám a dělám to naplno. Ne jenom tak, aby se neřeklo. Takže zítra to rozjedeme. Jestli to NTP nevypráskáme z hřiště, tak jsme ještě větší tragédi než oni. Zítra neřeknu na hřišti ani slovo. Nic, ani povzbuzení. Aby nikdo neříkal, že jenom kritizuju a buzeruju. NAZDAR ZÍTRA.

Tak to mě ....

(Třepi, 28. 4. 2009 7:10)

Počítal jsem alespoň s bodem chlapci, doufám že z toho prezident klubu nevyvodí nějaké důsledky, ale snad né, pokud mu slíbíte že se ve čtvrtek vyhraje, tak bude vše zapomenuto. PS: ve fotogalerii (rajče) jsou nové fotky z posledního domácího zápasu