Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : Zora Club 3 : 6

13. 9. 2008

Sokol Žerotín : Zora Club 3 : 6 (1 :4)

Do druhého domácího zápasu v nové sezóně nastupovali domácí hráči s cílem poprvé zvítězit a připsat si tak v tabulce důležité dva body. K tomu měl napomoci soupeř domácích tým Zora Club, tohoto soupeře domácí většinou celkem hladce poráželi a nic jiného než vítězství si v tomto zápase nepřipouštěli. Bohužel hned v prvním poločase nastalo velké vystřízlivění, domácím nevycházelo vůbec nic, neměli dostatečný pohyb po hřišti, tvořili velké množství chyb v rozehrávce, a tak soupeři nabízeli celkem dobré příležitosti k rychlým brejkům, kterých soupeř i s přispěním domácích hráčů, někteří ví o čem mluvím, snadno využíval. Bohužel pohyblivost a rychlý přechod hostujícího mužstva do útočné fáze dělal domácí obranné činnosti velké problémy. Domácí hodně špatně kombinovali i před brankou soupeře a po špatných finálních přihrávkách nabízeli šance soupeři. V tomto zápase se potvrdilo že fotbalovějším mužstvům z Olomouce sedí také velké hřiště, než na jaké jsou zvyklí ze Sokolky, kde se víc chodí pro balón než hraje a hřistě připomínají svou velikostí víc kurt než  fotbalové hřiště. Dál tento zápas nemá cenu hodnotit, ze strany domácích to byl zcela nevydařený zápas a ze strany hostů maximálně vydařený. Doufám že se domácí mužstvo z tohoto zápasu poučí a v příštím domácím zápase, kdy je čeká dohrávka s mužstvem Dřeváků, zabere a konečně vyhraje. Vyjímečně k tomuto zápasu povoluji diskuzi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

alfa a omega

(DUX, 19. 9. 2008 10:41)

Servus tak dneska je derby....jsem zvědav kdo na to nezapoměl a kdo dorazí? A kurva doufám, že už něco uhrajeme! Každopádně co vím, že sem z mrazáku zapoměl vydělat kabanos, takže teď pojedu do Žerotina, koupim chleba a napravím to ať roztaje:)

Derby

(Třepi, 19. 9. 2008 10:19)

Vedení klubu očekává výtězství, tak se podle toho všichni zařiďte, hlavně by se mělo zapracovat na defenzivní činnosti mužstva, jelikož jsem i v minulosti stříleli málo branek, obranná činnost by se měla zlapšit a s tím přijde i kvalita v zakončení tak jako tomu bylo vminulosti. Nepotřebujeme vyhrávat 5:0, stačí 2:0, dva body jsou doma a všichni jsou spokojení, fans, vedení klubu, prezident, hráči.

Hodina "H" se blíží

(Leoš, 19. 9. 2008 10:02)

Hodina "H" se blíží. Sakra, už jsem tak natěšenej, že už bych to teď nejraději zabalil v práci. Po delší době záruka dobrého zápasu bez žádného ovlivňování ze strany sudího ( no, Tondo, snad to tak bude, ne? ). Jestli nedáme vítězství nebo podle vývoje přijatelnej výsledek, tak se na to asi vyseru. Nemám na tu malou nervy. :-(

Re Hřiště

(Třepi, 18. 9. 2008 15:08)

No právě!!!!! Ale nechtěl jsem to říkat, abych neuškodil hráčské psychice.

Marnost

(Leoš, 18. 9. 2008 15:03)

No, to já jen tak. Vím, že žádní šamani nejste. I když mezi námi, ono to bohužel není hřištěm. :-)

No, uvidíme.....

Stránky

(Třepi, 18. 9. 2008 14:36)

Ostatní jsem jenom tak mrknou a jdou, ale ke hře by se asi vyjádřit měli. Robsn asi nebude, ale mělo by se to zvládnout i bez něho. To hřiště, no nevím, na to jsme s duxem malí páni. Jdem to dnes omrknout, tak třeba něco vymyslíme, ale spíš ne.

No to je teda paráda !!!

(Leoš, 18. 9. 2008 13:44)

No, tak to je teda paráda. To chci vidět, jak nám to půjde přehrát je vrchem. My, kouzelníci s míčem z Brazílie. To se z toho tuplem osypem. Ještě můžeme zkusit do toho ionňtáku přidat hodně Red Bullu. Ať se z toho tuplem poser... Už se ale těším. Jenom nevím, jestli bude Robsn nebo říkal, že musí do práce. Musím se taky domluvit s Jašinem, říkal, že chce vzít v pátek z Prahy. Tak mu musím zavolat. Zkus s tím hřištěm něco udělat. ( Myslím jako třeba čarovat nebo se modlit.):-)
PS: Vidím, že se tady vykecáváme jen my. Nikdo nepoužívá oficiální stránky k vybití zlosti či radosti na ostatní. :-(

Hřiště

(Třepi, 18. 9. 2008 11:58)

Hřiště vypadá hrozně, včera jsem tam byl a nemá cenu to ani sekat. Válec by to chtělo, musíme to domluvit s cvrkem ať řejne tatíkovi. Vezmu ionťák příchuť zelené jablko.

Tresty ?!

(Leoš, 18. 9. 2008 11:30)

Tak to chci vidět, jak moc se Dux potrestá sám. Jak vypadá hřiště? Chtělo by to ten válec, co? Musíme si taky obstarat nějakej doping. Ta malinová sračka asi moc nezabírá. :-)

Prezident

(Třepi, 17. 9. 2008 17:09)

No přece Dux, ale o pokutách rozhodnu, aby to bylo nestranné

Tak to jsem zvědav

(Leoš, 17. 9. 2008 14:37)

Tak to jsem zvědav Třepi, kdo se za tím titulem "President klubu" skrývá?

Katastrofa na druhou

(Třepi, 15. 9. 2008 11:47)

Napsal jsi to moc pěkně jsem zvědav jestli se z toho v pátek všichni poučí, jestli ne, ta jinak budu muset promluvit s prezidentem klubu a rozhodnout o pokutách :-))

Katastrofa na druhou

(Leoš, 15. 9. 2008 11:39)

Nazdar přátelé. To co jsi k tomuto zápasu Třepi napsal je až moc mírné. Nebyl "nevydařený", ale naprosto katastrofální. Ano, vůbec nic tam nebylo. Pohyb, chuť hrát, dravost vpřed a plynulý a překvapivý přechod do útoku. O kvalitních "přihrávkách" soupeřům je opravdu škoda polemizovat. Co s tím je teď zásadní otázka. Je pravda, že s takovým výkonem si v derby s Dřevákama říkáme již předem minimálně o 7 až 8 branek v naší síti. Bylo by třeba si zřejmě sáhnout do svědomí. A to všichni. I přesto věřím, že se proti Dřevákum chytneme a začneme podávat kvalitní výkony. Lepší soupeř už nás několikrát dokázal vyburcovat ke kvalitnímu výkonu. Nemyslím si, že zrovna mužstvo z Pňovic by bylo lepší než my, ale je to kvalitní soupeř. Takže sakra kluci zvedněme hlavy a v pátek už to prolomíme. Jasný ?!!!!
Leoš