Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : NTP 6 : 3

1. 5. 2009
Sokol Žerotín : NTP 6 : 3 (4 : 0)
 

V pátém kole v jarní části sezóny 2008/2009 přivítali domácí fotbalisté na svém hřišti poslední celek tabulky, mužstvo NTP. Domácí vstupovali do zápasu s jasným úkolem, a tím byl zisk dvou bodů a udržení se s lepšími mužstvy tabulky. 

Zápas začal za nevelké podpory domácích fanoušků, kteří se postupně dostavovali v nepříliš velkém počtu. Jediným včas příchozím byl Pavel H. (Skříň), který se nechal zlákat točeným zlatavým 11º mokem. Domácí nastoupili v sestavě Johhy – Feri, Prcek, Třepi, Leoš, Robson – Cvrk, Kuře, Indián, Dux.

První minuty patřily jednoznačně domácím fotbalistům, hosté se nedostávali do žádných šancí, pochvalou pro ně, ale může být to, že se neustále snažili znepříjemňovat rozehrávku obránců tím, že je pořád napadali až v hlouby vlastní útočné poloviny. Oběma mužstvům dělal problémy stále nepříliš kvalitní povrch hřiště, odskoky míče byly někdy až nevyzpytatelné. Gól na sebe však nenechal dlouho čekat a domácí se dostali po pohledné akci a brance Kelara (Dux)  do vedení 1 : 0. Poté přišlo pár střel ze střední vzdálenosti i od hostujících útočníků, ale všechny jejich pokusy končily na výborně chytajícím Hublarovi (Johhy), který tentokráte zastupoval v domácí svatyni Tomase. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, to když Fryblík (Leoš) zakončil nekompromisně do šibenice. Stav byl tedy 2 : 0 a domácí dál nepřestávali ohrožovat branku hostujícího gólmana, střela s oleje v podání Jaška (Cvrk) byla opravdu krásným momentem, bohužel pro něj však neskončila brankou, hostující gólman ji zlikvidoval. Postupem času přidali domácí ještě dvě branky, když se trefily Čunderle (Robson) a Maixner (Kuře). Poločas tedy skončil 4 : 0 pro domácí.

Začátek druhého poločasu začal úplně stejně jako ten první. Domácí hráči útočili, ale v koncovce jim nebylo přáno. Asi v 8 minutě druhého poločasu po faulu Třepiho v pokutovém území na hostujícího útočníka nařídil nekompromisně rozhodčí Pitek penaltu a hostům se naskytla možnost na zkorigování brankového stavu. Bohužel penalta nebyla příliš dobře kopnuta a pro Hublara bylo lehkým úkolem ji zlikvidovat. Netrvalo dlouho a první branky v zápase se už hostující fotbalisté dočkali, kdy s přispěním domácího hráče Kelara, který vsítil svou druhou branku v zápase, bohužel ta druhá byla do vlastní sítě, kdy přeloboval domácího gólmana a daroval tak hostům snížení na 4 : 1 s pohledu domácích. Po obdržené brance se domácím podařilo zvýšit na 5 : 1 kdy Meixner se štěstím skóroval mezi nohama hostujícího gólmana. Po jednom z úniků se podařilo přidat i druhou branku v zápase hostujícím hráčům. Domácí však obratem odpověděli, kdy patičkou po přihrávce Fryblíka zakončoval Jašek, stav zápasu byl tedy 6 : 2 pro domácí, kteří už v té chvíli věděli že jim vítězství nikdo nevezme. Někteří hráči si tím byli až moc jistí a zejména naivní bránění Třepiho umožnilo hostujícím skórovat po třetí. Do konce zápasu se už nic velkého nestalo a utkání tedy skončilo výsledkem 6 : 3 pro domácí. Mužstvo se tak zvedlo po minulém nepodařeném zápasu se Zorou a příští týden se pokusí odvézt nějaký bodík ze hřiště mužstva Dektrade. Zápas se hraje netradičně ve středu 6.5.2009 v 17.00 na Mile.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dalo se...

(Leoš, 4. 5. 2009 16:41)

Nazdar borci, tak už se na to dalo dívat. Alespoň první půlka byla pohledná. Za těch prvních 30 minut to mohlo být 10:0 !! Moc jsme je šetřili. Ve druhé jsme začali dělat chyby a tak jsme se hodně nadřeli. Jelimani dali sice tři branky, ale to byl jen závan. Ještě ke všemu byly skoro naše. ( Že Duxi?! ) Dobrý dva body za vítězství. Teď by to chtělo potrápit Dektrade a pak vyklepat doma Plantoše. Uvidíme, přeju Vám ať se zadaří ve středu na Dektrade.
Podařilo se mi nějak dát dohromady to zranění ze čtvrtka. Tři dny jsem si to masíroval a mazal. No a dopadlo to tak, že jsem v neděli 15 min. před koncem velké odkulhal střídat. Blbec z Doloplaz mě trefil naplno do stehna a udělal mi "koňara" jak sviňa. Nemůžu ani chodit. Idiot jeden. Uvidím, kdy to povolí. Zatím čus.

Foto

(Třepi, 4. 5. 2009 7:48)

Přidány fotky ze zápasu do fotoalba(rajče) a ze zavlažování hřiště, viz fotoalbum

Omluva

(Třepi, 1. 5. 2009 11:35)

Zdar borci, omlouvám se za svůj včerejší výkon, a taky za to že nejsou v reportu o zápase uvedeny všechny asistence k našim brankám, zápas jsem si moc nezapamatoval. Ještě jednou se omlouvám