Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : Leaders 6 : 2

31. 5. 2009

Sokol Žerotín : Leaders 6 : 2 (3 : 1)

V devátem kole zavítalo na domásí půdu Sokola mužstvo Leaders, které se sezónu od sezóny zlepšuje ve svých uhrátých výsledcích, tak v herním stylu. Domácí proti svému pátečnímu soupeři nastoupily v kompletní setsavě, pro pracovní povinnosti chyběl je gólman Tomas, a tak ho v brance musel nahradit Johhy.

Záčátek zápasu přinesl hráčům Žerotína nepříjemné zjištění, hostující hráči dělali domácím bekům svým pohybem velké problémy a hned v prvních minutách utkání nebezpečnš prověřovali připravenost a koncentraci domácích. Po jednom z ataků hostů a zmatcích v obraně Sokola, vstřelil úvodní gól zápasu, bohužel do vlastní sítě, hráč Cvrček, který ve snaze zabránit brance dobíhál do pokutového úuzemí a míč si srazil do vlastní sítě. Domácí tato situace nepatrně zaskočila a chvilku ještě trvalo než začali diktovat tempo hry. Klid na kopačky domácích úplně opřinesla až branka Robsona, který po přihrávce Leoše propálil hostujícího gólmana. Od teto chvíle měli domácí zápas piod kontrolou a místy předváděli i líbivou hruna jeden dotek, Slibné příležitosti po přihrávkách Cvrčka a Robson zužitkovali do konce první půle Kuře a Leoš, kteří tak stanovili poločasový výsledek 3 : 1 ve prospěch domácího mančaftu.

Druhá půlka začala v ještě lepším herním stylu domácích a proto na sebe dlouho další branky nečekaly. Čtvrtou branku přidal opět Kuře, který využil prostrčení míče od Cvrčka. Čtvrtá branka v síti soupeře domácí uklidnila a podle toho tak vypadala i hra domácích, přesné přihrávky a krásné kombinace se jistě domácím fanouškům museli líbit. Pátý gól vsítil Leoš, který využil přihrávky Robsona a určil tak hostům smutný pětigólový příděl. Po další krásné kombinaci a přihrávce Robsona přes polovinu hřiště dal svou třetí branku v zápase Kuře. Hosté se však nevzdávali a dál se snažili alespoň o zmírnění nepříjemného stavu, po faulu domácího obránce byla hostům nabídnuta standartní situace v malé blízkosti od pokutového území a nejvyšší hráč hostů nekompromisně zavěsil do šibenice Johhyho branky . Ale i výsleden 6 : 2 ve prospěch pro Sokol není špatný a proto se domácí se zvýšeným sebevědomím můžou vrhnout na další zápas.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To je detail..

(Leoš, 4. 6. 2009 10:37)

Zdarec všichni. Výsledek dobrej, mohl být klidně i lepší. Důležitý je plný bodový zisk.
Nepřesnosti v reportáži se promíjejí. Ti co tam byli a viděli to už stejně všem řekli. :-)
Za předvedenou hru v druhém poločase ( myslím tu směrem dopředu )a využití šancí by jsme se nemuseli stydět ani o třídu výš. Soupeř sice kousal, ale všechno jsme si vyjasnili o přestávce :-), a tak byla druhá půle póóódstatně lepší.
Uvidíme jak se nám povede na Sokolce teď o víkendu. Jedeme ven a potřebujeme opět plný bodový zisk.
Zatím čus a v sobotu jdeme na to !!!

Chyba

(Třepi, 31. 5. 2009 19:38)

Zdar borci, report jsem psal až v nedělu večer a už jsem si nepamatoval kdo kdy přihrál a dal gól, tak sem kdyžtak napište jak to bylo a já to opravím, dík