Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : KZT Štěpánov 6 : 0

10. 10. 2008

Sokol Žerotín : KZT Štěpánov 6 : 0 (0 : 0)

Po dvou nepodařených zápasech s Dektrade a Plantoši, domácí Žerotín opět ukázal že fotbál hrát umí a zaslouženě vyhrál.

Domácí přistoupili k zápasu po dlouhé době velice zodpovědně, a až na pár drobných zaváhání jak v obraně a útoku, měli zápas pod kontrolou a soupeře takřka k ničemu nepustili. První poločas, zejména prvních 10minut se neslo v duchu vzájemného oťukávání, poté domácí tlačili soupeře na jejich polovině a ti se dostávali jen to sporadických protiútoků, se kterými si ale moc nevěděli rady. Musíme také však sportovně přiznat, že i domácí měli po jednom herním okamžiku, a to kdy rozhodčí nařídil zaslouženě pokutový kop ve prospěch hostů, pořádnou dávku štěstí, když hostující exekutor orazítkoval břevno domácí branky. Tento moment byl klíčovým jak s pohledu hostů, tak i domácích. Poločas skončil tedy bez branek.

Po změně stran, se začali domácí více osmělovat a zejména průniky Fryblíka a Jaška hostující obranou byly velice nebezpečné. Po jednom z nich se domácí ujali vedení, po přihrávce Jaška bezpečně skóroval Fryblík a přidal tak jistotu na kopačky domácích hráčů, kteří začali předvádět místy velice pohlednou hru, kterou potleskem a slovy uznání oceňovali i čtyři domácí fanoušci. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, opět duo Fryblík Jašek zaúřadovalo a podruhé zajistilo domácím branku. Tím se hra domácích uklidnila úplně a zejména výstavní gól Ryšavého, který po přihrávce Fryblíka technickou střelou nekompromisně zavěsil do šibenice branky hostujícího gólmana stojí za uvedení. Domácí postupně přidali další tři góly a předvedenou hrou a hlavně brankovým přídělem si zvedli sebevědomí do dalších zápasů. Tento zápas byl opět velice povedený a i hráči, kteří v tomto zápase vyšli bodově náprazdno, tak svou obětavou hrou a pílí přispěli ke krásnému výsledku a dobrému fotbalu. Jen tak dál chlapci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Popoločasová smršť

(Leoš, 13. 10. 2008 15:46)

Nazdárek borci. Tak jsem po delší pauze zase spokojenej. Sám se sebou a výkonem v pátečním zápase. Všichni jsem hráli velmi dobře. Asi strach z lynčování domácími fanoušky v případě neúspěchu nás hnal dopředu a nenechal obránce a brankáře hostí ani na minutu vydechnout. Škoda jen, že v první půli jsme nemohli najít tu správnou finální přihrávku do šance. Myslím si totiž, že výhra nad tímto soupeřem je pro nás velice cenná, ukázala nám že vytrvalou pílí a snahou celého mužstva můžeme defenzivního soupeře přehrát i vyšším výsledkem. Už se těším na další zápas, i když zatím není jistota že budu v sobotu moct jet. Je to tak 50:50. Zavčas dám ale vědět. Zatím zdarec