Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : FC Lyons

6. 11. 2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mrsk v lese

(Štaun nejml., 11. 11. 2008 17:10)

Servus přátelé už se zase po 14ti denní pauze těším až nastoupíme k poslednímu zápasu...budeme hrát o hodně, protože ty dva body, které požaduji vydřít mohou lecos napovědět i zachránit...to snad víme všichni. Jinak každý občas zaváhá, je třeba se poučit a využít naší síly v kolektivu. Tak lovu zdar....

Dotaz

(Leoš, 11. 11. 2008 13:32)

Super reportáž Johhy, jenom by mě zajímalo, kdo je to ten sportovec roku ČSSR 1984? Nejsem bohužel tak znalej. No, škoda že jsem nemohl, taky bych si dal při tak vzrušujícím zápase nejednoho Šeráčka. V sobotu se nachystej, potřebujem vyhrát. Bude ukončení a dresy, prémie apod. Jen ale když vyhrajeme. Prezident by byl nakloněn.

Zápas

(Johhy, 11. 11. 2008 8:44)

Místo našeho zrušeného zápasu jsem byl shlédnout souboj spřáteleného klubu Dřeváků s Agrometalem. Bylo se na co dívat.(Indián jistě potvrdí) Agrometalu hráli 2 hráči navíc a byl to souboj s velkým SJ. Agrometal vyhrál 1:0. Nejlepším hráčem na hřišti byl sportovec ČSSR 1984. Famózní výkon v brance podala i ikona Bopík. A Leoši, Šeráček v pohostinství na hřišti také nebyl k zahození. Zvlášť když k němu běžel v televizi hokej, kde jsme zvládli zvesela Švédy a následně fotbal Arsenal - Manch.United. V rámci akce...

Pánové !!!!

(Leoš, 7. 11. 2008 9:31)

Pánové, pánové, když jsem Vám to říkal hned, že je tady reálná šance opustit prokletou 4. a posunout se směrem výše za našimi přáteli z Hnojic. Plácat to v nejhorším případě můžeme i ve 3. Jak už to napsal Třepi, je to škoda ztracených bodů. Že? No, ale když to tak vezmu, tu žížu na pivínko jsme si v sobotu dopoledne mohli udělat, že pane Johane?!

Škoda ztracených bodů

(Třepi, 7. 11. 2008 7:01)

Tak pánové, po vyloučení mužstva FC Lyons ze soutěže, můžeme litovat ztracených bodů v zápasech s Plantoši a Dektrade. Pokud by s těchto zápasů byly tři body, tak máme první flek, ale i tak je podzim nakonec povedený a šance pořád žije. Hlavně zvládnout poslední zápas v MRSKLESÍCH.