Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : Dřeváci Pňovice 5 : 1

19. 9. 2008

Sokol Žerotín : Dřeváci Pňovice 5 : 1 (2 : 1)

Začátek zápasu začal pro všechny zůčastněné hráče a diváky smutnou událostí, minutou ticha byla uctěna památka na kamaráda Jardu Malíška z Pňovic. 

Teď k samotnému zápasu. Hosté dorazili v plné síle v jejich sestavě scházela pouze ikona klubu nám všem dobře známý ,,Bopík". Domácí, kterých se na zápas vyjímečně moc nesešlo, šli do zápasu s jednoznačným cílem ,,zvítězit". Pustili se do soupeře s velkou vervou a úsilím. Tým byl o proti minulému domácímu zápasu jako vyměněný, však i samotní fanoušci to po zápase konstatovali. Celou první půli hosty uzavřeli na jejich polovině, a ti se dostávali jen do brejkových příležitostí, které ale domácí svou obětavou hrou dokázali včas eliminovat. Domácím se podařilo skórovat v 15min, tím se tým podstatně uklidnil a dál předváděl pohledný nátlakový fotbal. Asi ve 20min po chybném autovém vhazování hostů skóroval hlavou domácí hráč Kelar. Hostům se ve 26min podařilo snížit. Poločas tedy skončil 2:1 pro domácí. Druhý poločas začal stejně jako první, domácí se opět vrhali do útoku a šance střídala šanci. Některé kombinace domácích po gólu přímo volaly. Hosté se postupem času začali vytahovat více dopředu ve znaze alespoň vyrovnat, ale to byla voda na mlýn domácím hráčům, kteří se vydávali do nebezpečných protiútoků, které celekem spolehlivě zakončovali. Nebýt výborného výkonu hostujícího gólmana, tak by hosté odjížděli ještě s větším brankovým přídělem. Domácím se po těchto brejcích podařilo skórovat ještě třikrát, a tak zvítězili 5:1 nad svým odvěkým ,,rivalem" z Pňovic.  V tomto zápase nebudu hodnotit individuální výkony hráčů, za prve to ani nedělám a za druhé domácí konečně zahráli jako tým, poučili se z předešlých utkání a zaslouženě vyhráli. Doufám že v tomto duchu budou pokračovat i na dále. Hostům bych chtěl poděkovat za férovou hru a přenechání dvou bodů domácím. Opět povoluji diskuzi k zápasu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PO DERBY

(DUX, 20. 9. 2008 13:32)

Třepale napsals to pěkně. I já, jako zástupce vedení klubu bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří se podíleli na včerejším vítězství za velmi obětavou a bojovnou hru. Bylo vidět že hráli všichni srdcem a zase sem nás poznával z dob kdy se nám hodně dařilo. A jenom doufám že to nebylo jen tím derby, ale že takhle budem bojovet i v dalších zápasech.