Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : Dektrade 0 : 1

29. 9. 2008

Sokol Žerotín : Dektrade  0 : 1 (0 : 1)

V šestém kole přivítali domácí na svém stadionu ,,Kde só lipy" celek Dektrade. Po vzájemném utkání, které se hrálo na jaře, domácí očekávali velice vyrovnaný duel.

 Hráči Sokola vstoupili do utkání s jednoznačným cílem a tím byla výhra, a tak chtěli potvrdit vzestup formy z posledních dvou zápasů. Hned v úvodu utkání si vytvořili několik slibných příležitostí, ale nedokázali je proměnit a většinu střel ze středních vzdáleností kopali Pánu Bohu do oken a nebo je pochytal vynikající brankář hostů. Hosté se dostávali jen do vyjímečných protiútoků, které ale také nevyužili. Hra se postupem času vyrovnala a oba celky začaly být nervózní a snažily se hlavně neinkasovat. Bohužel pro domácí mužstvo se hostům ve 20min podařilo využít jednu příležitost, a to i s přispěním domacího obránce, který si vstřelil při nešťastném obranném zákroku vlastní branku. Domácí se do konce poločasu snažili alespoň o vyrovnání, ale bohužel marně.

 Do druhého poločasu nastoupili hosté s jednoznačným cílem neinkasovat a zhustili prostor před vlastní brankou, která se tak pro domácí stala takřka nedobytnou. I když domácí uzavřeli hosty na jejich polovině, výraznější brankovou příležitost si nevytvořili, a když už ano, tak zůstalo u nemohoucnosti domácích forvardů nabídnutou šanci proměnit. Hosté se tak dostávali do rychlých brejků, největší problémy dělal domácí obraně hostující hráč s číslem 15, který svou rychlostí a technikou na domácí platil. Při jednom brejku hostů sáhl na míč domácí golman mimo pokutové území a může tak děkovat shovívavosti rozhodčího, že mu udělil pouze ,,žlutou" kartu. Bohužel závěrečný nápor domácího celku branku nepřinesl, a tak si hosté odváželi šťastné výtězství 1:0.

 Pro domácí to byl nepodařený zápas a tak musí, nejlépe naplno, bodovat v utkání, které hrájí v Liboši s místním celkem Plantošů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tož nám pěkně sere!

(Indián, 3. 10. 2008 20:00)

Zítra to bude asi vodní polo , no necháme se překvapit . Jinak ploutve a šnorchly sebou !!! Ahoj ráno .

Haluze

(Leoš, 1. 10. 2008 14:15)

Haluze? Toho se nebojím, Víš kolik se jich tam na hřišti válí? Z topolu, vrby apod. Musíme se snažit a bít se s terénem i nepříznivým soupeřem. Ještě bych podzim neodsuzoval (jako Třepi). Soupeři, kteří na nás ještě čekají, jsou hratelní. Než Třepi znovu začne, musíme uhrát nějaké body, ať je jeho posílení mančaftu o to větší. (Kur... už by mohl nastoupit, to zranění byl čert dlužen.)Haleluja

Uvizem

(DUX, 30. 9. 2008 12:01)

Tak chlapci, jak říká david, terén jestli je v Liboši tak katastrofální, tak to nám opravdu dvakrát vyhovovat nebude! Musíme se snažit stim nějak poprat a taky uvidíme co předvedou domácí? Taky by nám mohla vyjít nějaká haluz, ale obávám se jestli sme je nevybrali při zápase s N.T.P. tak uvidíme....

To snad není možné !!

(Leoš, 29. 9. 2008 11:31)

Nazdar, tak pánové ještě teď tomu nemůžu uvěřit. Prohrát se soupeřem, který v předešlém kole chytnul 9:1, nechápu. Ještě k tomu prohrát s ním 1:0 vlastní brankou, nechápu opět. No, jak se zdá, na posr....ho i haj.. spadne. Štve mě, že jsem se toho nezůčastnil, třeba bych pomohl. No už se chystám na Plantoše, tam to bude složité. Dovolil bych si tvrdit, že našim soupeřem bude hlavně terén. Uvidíme.