Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Žerotín : Agrometal 1 : 1

14. 6. 2009

Sokol Žerotín : Agrometal 1 : 1 (0 : 0)

V jedenáctém kole za ne moc příznivého počasí přivítalo mužstvo Sokola na domácí půdě stadionu ,,Kde só lipy" ambiciózní celek Agrometal, který se už po několikáté snaží o postup do výšší soutěže, leč většinou marně. Pozice obou celků byla před duelem na druhém (Agrometla) a na třetím (Sokol) místě a proto domácí mohli v případě plného bodového zisku pomýšlet na postupové naděje. Žerotín nastoupil v sestavě Johhy - Prcek, Třepi, Leoš, Feri - Dux, Kuře, Cvrček, Indián. V domácích řadách chyběli kvůli pracovním povinostem Tomas a Robson.

První poločas začal ze strany obou mužstev velmi opatrně, hosté neměli nikoho na střídačce a tak dávali přednost protiůtokům, před otevřenou ofenzivní hrou. Ale i tato hra přinášela Agrometalu příležitosti, zejména hostující hráčí s číslem 6 a 8 domácím hodně zatápěli a svým pohybem a důrazem dělali domácím obráncům potíže. Hosté nastřelili v páté minutě tyč po nedůrazném bránění Třepiho, to domácí hráče trochu nakoplo a začali se drát více do útoku, bohužel nepřesné finální přihrávky nahrávali soupeři, který dobře pokrývali domácí útočníky a nebyl pro ně problém odebírat míče v a přihrávat je na svoje útočníky, kteří už věděli co si s míčem počít. V průběhu poločasu dorazili hostům další dva hráči. Hra obou celků byla v první půli celkem vyrovnaná, brankáři na obou stranách museli řešit několik ošemetných situací, ty ale zvládli a poločas skončil bez branek.

Druhá půle začala náporem hostů, kteří chtěli ze stadińu ,,Kde só lipy" ukořistit oba body a výrazně tak přispět ke svým postupovým nadějím. Hra obou mužstev byla opět vyrovnaná. Oba celky si v průběhu druhého poločasu vytvořili několik slibných příležitostí jak z přímých tak rohových kopů. Po jednom z rohů se dostali do vedení hostující hráči, kteří využili zaváhání domácího gólmana Johhyho, který špatně vyhodnotil situaci, předčasně vyběhnul a hostující obránce zavěsil. Stav zápasu byl tedy 1:0 pro hosty. Obdržená branka domácí nabudila a ti se pak začali více tlačit do zakončení. Při jendom faulu na pronikajícího domácího útočníka, byl rozhodčím nařízen přímý kop. Míč si postavil obránce Leoš a nekompromisní střelou kolem špatně postavené zdi zavěsil. Do konce zápasu se již nic nestalo, pouze po jednom ze závarů, před domácí brankou orazítkoval hostující útočník tyč. Zápas tedy skončil 1:1. A je třeba si přiznat, že pro domácí, byl uhrátý bod šťastnější, protože hosté měli více brankových příležitostí. Hosty vybojovaný bod na hřišti soupeře určitě potěšil, protože může být bodem postupovým. Poslední krok však musí hráči Agrometalu udělat sami. Za domácí hráče jim přeji postup a mnoho zdaru ve vyšší soutěži, za několik nevydařených pokusů o vstup do třetí ligy si to určitě zaslouží.

Domácí mají ve dvanáctém kole volno, z důvodu vyřazení Lyons ze soutěže. Poslední utkání sezóny sehrají domácí borci opět na domácí půdě 26.6.09 v 18:30 s vedoucím celkem Mizerů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nikdo nic..

(Leoš, 18. 6. 2009 15:20)

Nazdar borci. Tak to je pěkný, když nenapíšu nic já, tak nikdo neťukne ani čárku, co? To jako nemá nikdo názor na poslední zápas? Hm, tak to asi byli, jsou a budou všichni spokojeni? Teda kromě mě !!!!

Ale zdržím se komentáře, už tak se o mě dost kriticky hovoří, že jsem nervák a nepohodlný.

Teď je pauza, to mi napůl vyhovuje, ale napůl mi chybí zápasová natěšenost. No nic, musíme to vydržet a příští pátek doma důstojně zakončit další sezónu.

Zatím zdarec.