Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plantoši : Sokol Žerotín 3 : 2

6. 10. 2008

Plantoši : Sokol Žerotín 3 : 2 (0 : 0)

Po dlouhé době jsme se vydali na libošský plácek, kde jsme kdysi sváděli bitvy s Čefaxem. Na terénu se tady za ty roky nezměnilo zhola nic, snad jen krtin ubylo, nejpíš byli krti vyplaveni...

Zápas začal oboustranně opatrně, hráči se seznamovali se záludným terénem, ale hosté měli od počátku převahu. Utápěli se však v nepřesných zakončeních. I domácí měli nějakou tu šanci, ale scházel jim krok, někdy i dva. První poločas tak zkončil bez branek.

O přestávce byly vyloveny míče z řeky a sousedního rybníka, kam se během hry zatoulaly a mohla začít druhá půle. Hosté zvýšili tlak na domácí a po závaru před brankou se dostal zleva k míči Jašek a po jeho nekompromisní ráně zůstal míč zaklíněn v síti za zadní tyčí. 0:1. Domácí se snažili, ale jejich nepřesné nahrávky končily povětšinou za postranními čarami. Při další skrumáži před svatyní Plantošů se opět nejlépe orientoval Jašek a nastřelený míč dotlačil tělem do brány. Žerotín chtěl třetím gólem rozhodnout zápas a jeho hráči se vrhali do útoku...mnohdy však zapomínali na obranu a domácím se začal otevírat prostor pro brejky. Hodně útoků vedli po křídlech, často obranu hostí, kterou většinou tvoři jen jeden hráč, přečíslovali a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Po rychlé akci 3 na 1 snížili na rozdíl jediného gólu. Hosté ovšem neustále chtěli skórovat, ale nebylo souzeno. 5x nastřelená branková konstrukce domácí branky hovoří za vše. Platnoši orazili tyč pouze jednou. Po jedné ze střel domácích hostující brankář míč pouze vyrazil, následným skluzem sice odehrál do autu, ale došlo při tom ke kontaktu s domácím hráčem. Toto bylo rozhodčím posouzeno jako faul. Z následného trestného kopu se k tyči trefil domácí exekutor a bylo vyrovnáno. Snaha hostí strhnout vedení zpět na svoji stranu se stále míjela účinkem. Když do otevřené obrany Žerotína šli domácí s dalším ze svých brejků a vstřelili vítězný gól, bylo dokonáno.

Přes veškerou snahu se nám vyrovnat nepodařilo, body zůstaly v Liboši a domů jsme si odvezli leda tak bláto na kopačkách.   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sinusoida

(Leoš, 9. 10. 2008 8:54)

Borci, o žádném vzdávání nemůže být ani řeč. Jestli by chtěl někdo končit, ať příjde za mnou, já mu to ručně vysvětlím. Jen jsem chtěl podotknout, že Dux má pravdu, že až moc chceme, a pak to stojí za prd. Je to od nás moc profesorské. V pátek na domácím NeuCampu rozjedeme smršť. Chtělo by to se zdravě naštvat. Jo a co se týče té obrany, Není to dle mého názoru až tak o útok-obrana, ale o tom, že hrajeme 4 a každý z nás musí zaskočit za druhého, když může. Na tom trvám !!!!!
Orlům zdar

Souhlasím

(Třepi, 8. 10. 2008 19:51)

Plně souhlasím s Duxem, před se sezónou jsme si kladli moc velké cíle, jako že by se mohlo postoupit, letos se to pravděpodobně nepodaří, ale muže se nám vydařit další sezóna a postoupíme, mužstvo na to rozhodně máme a nezáleží na tom kdo může nebo nemůže hrát, hlavně musíme držet pohromadě jako tým a táhnout za jeden provaz a zase se začne dařit a bedem zase vyhrávat tak jako v minulých sezónách. V pátek nás čeká soupeř se kterým se nám celkem daří vyhrávat, ale vždy to jsou velice vyrovnané zápasy, ale pokud si kluci vzpomenete na zápas se dřevákama a v pátek tak zahrajete tak jsou dva body jistý. Jinak už se na jaro moc těším až si zase budu moct zahrát v naší skvělé partě fotbálek a doufám že se kvůli pár špatným zápasům nerozhádáme a budem se zase malou kopanou bavit jako tomu bylo dřív. Krizí prochází i větší kluby než je ten náš poloprofesionální klubík. (pozn. omluvte případné chyby v textu)

I takové sezony jsou

(DUX, 8. 10. 2008 9:12)

Ano, i takové sezóny jsou kdy se příliš nedaří a určitě nejsme jediné mužstvo, které to kdy postihlo a taky neházím flintu do žita. Celý ročník až do června je ještě dlouhý a já věřím, že se zvednem.Poslední leta sme byli zvyklí hrát vždy o ty horní místa v tabulce, kádr se zase tak nezměnil, tak když nám to šlo před tím, nevím proč by nám to nemělo jít zas! A opravdu nerad slyším"já se na to můžu vys....nebo to nemá cenu...nebo to ani nemusím jezdit" Jsme už nějaký ten rok určitá parta a když je úspěch, je to v pořádku, ale máme snad na to se vyrovnat i s neúspěchem!Je možná pravda, že nedáváme moc gólů,ale to sme nedávali nikdy. Naše výkladní skříň byla vždy obrana a to slavívalo úspěchy.Není to o tom, že útočníci nedávají branky, ono to teď kolikrát stejně vypadá, že útočníci jsou všichni! Ale je to tým a třeba loňi sme si góli rozdělili pěkně mezi sebe a fungovalo to a taky se bránilo. Bojím se toho jestli se právě tím všichni nenamlsali a teď chtějí všichni dávat góli, nevím? Aby tam pak vzadu nepobíhal Prcek pořád sám? Už, aby taky třepal mohl hrát, to je jistota vzadu jasná. A taky souhlasím s Peťou, když se vede v druhé půli 2:0 nemůžem to tak blbě ztratit! A odjíždět z výsledkem 5:0 přece nepotřebujem? Ale já stejně věřím, že se zvednem takže sem pořád v klidu a byloby přece špatný vedení kdyby nevěřilo? :) Tak kluci v pátek bojujte.........

Není co dodat

(Indián, 6. 10. 2008 13:38)

Je pravdou , že produktivita nás útočníků , je velice malá a pro mě osobně , by museli tu branku zvětšit asi o 3 metry na každé straně. Na druhou stranu jsme si to prohráli naší zcela hloupou hrou za stavu 2:0 . Místo , aby jsme to v klidu dohrály , tak jsme si koledovali a taky dostali . Očekávání bylo po velmi vydařeném turnaji asi o něco větší . Ještě není všem dnům konec !!!!!! Hlavu vzhůru a v pátek do toho !!!!!!! P.S. Třeba už ten gól dám taky , jsem z toho totiž trošku nervózní.

Beznaděj

(Leoš, 6. 10. 2008 11:40)

Nazdar všichni, bohužel, nemám dnes sílu okomentovat sobotní zápas něčím kladným. Snad jen "Snaha byla..". Naše střelecká potence se rovná brutální celkové impotenci. Z vypracovaných šancí jsme schopni trefit tak leda potok (viz v případě Liboše) nebo 5krát břevno branky. Nebudu se vyjadřovat ke komentáři "Obránci jsou v útoku a nebrání" To by mě z toho mohlo trefit. Tak, jak jsem nesouhlasil s Třepalem o předčasném vyhodnocení "neúspěšného podzimu", teď po sobotním zápasem už není jiných slov. Ano, tímto jsme si zk... podzim sami. V pátek musíme zase už po několikáte hledat cestu. A to především sami k sobě. Takhle opravdu hrát nemůžeme. Jeden vedle druhého. Žerotín má dle mě na to, aby se pohyboval ve špici tabulky a předváděl kvalitní výkon pro diváky nejen doma, ale i venku. Mě osobně mrzí současný stav o to víc, že jsem chtěl svým příchodem do mužstva hrát s dobrou partou a pomoct "troškou do mlýna". Kluci, v pátek doma se teda uvidíme. Zatím čus. Stále věřím.