Jdi na obsah Jdi na menu
 


NTP : Sokol Žerotín 1 : 4

22. 9. 2008

 

NTP : Sokol Žerotín 1 : 4 (0 : 1)

 

Po úspěšně zvládnutém Derby jsme se vydali na Sokolku, s cílem potvrdit rostoucí formu proti mužstvu NTP, které v současné době okupuje poslední místo tabulky.

Domácí začali zostra, měli několik pěkných šancí, které však končily na kopačkách hostujících obránců, případně v náručí brankáře. Terén byl záludný, brankoviště připomínalo plastickou mapu Českomoravské Vrchoviny.

Začali jsme využívat volných prostor, jichž nám domácí nabízeli dostatek. Po autovém vhazování si těsně před brankou zpracoval míč kapitán Kelar, otočil se okolo brankáře a vsítil ve 20. minutě úvodní gól utkání. Zbytek prvního poločasu už nic zásadního nepřinesl.

Do druhé půle šli domácí s odhodláním vyrovnat nejen hru, ale i skóre. Do šancí se sice dostávali ale sami je většinou svou zbrklostí zahazovali. Snahu však měli a tak po faulu hostujícího hráče byl nařízen trestný kop. Míč byl těsně před brankářem tečován a ten se jen ohlédl. Neuběhly však ani tři minuty a Žerotín šel znova do vedení. Opět po autovém vhazování se v pokutovém území opřel do míče z voleje Jašek a trefil přesně. Domácí se dostávali na polovinu hostí jen díky výhozům svého brankáře, vzdušný prostor jsme ale bez problémů kontrolovali. Ranou do vazu NTP byla vlastní branka, která prakticky rozhodla o zápase. Třešničkou na dortu byla čtvrtá branka Žerotína. Hublar rozehrál míč dlouhým výhozem až k bráně soupeře, míč, nikým netečován, se odrazil od břevna, spadl na hřbet domácího gólmana, skončil v síti a zpečetil naše vítězství.

Rozhodčí se i přes svůj malý vzrůst vytáhl, v utkání nebyla udělena ani jedna karta, nedošlo k žádnému vážnějšímu zranění a tak mohla ihned po zápase proběhnout tisková konference v oblíbeném hostinci. 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Držme dobrou vlnu...

(Cvrk, 23. 9. 2008 16:37)

Přátelé článek je opravdu excelentní a nemám k tomu co dodat. Snad jen..., příště zas. Je vidět, že jsou v naší fotbalové partě také jedinci, kteří se musí projevovat i mimo hřiště. Někteří chutí k jídlu, jiní neuvěřitelnou konzumací všech alkoholických nápojů a další tvořivou činností naší společné fotbalové historie. Vám všem dík a v pátek na domácím stadionu opět v plné síle.

Nosovina

(DUX, 22. 9. 2008 15:39)

Tak musím konstatovat, jako zástupce prezídia, že nos
článek o zápase s N.T.P.zvládl napsat, tak jak sme si představovali a v některých pasážích sem se neovládl a chvílemi mě chytali záchvaty smíchu. Klasicky johanovi hlášky.Výborně....s recenzí o zápasech se může stát slušná tradice a jak se na to přijde, tak možná i nejčtenější, nejsledovanější a nejočekávanější rubrika:)A komentáře Leoša taky dobrý...člověk si dobře počte a zasměje a navíc je to všechno pravda. Tak dál tak pište chlapci, já to budu sledovat. Zatím servus při dalším mači!

Zápas NTP

(Třepi, 22. 9. 2008 15:14)

Smekám před reportáží, kterou vypotil Johhy a zárověň před hodnocením, které napsal Leoš. Doufám, že se tak bude dít po každém zápase a že se přidá i víc lidí, kteří mají s fotbalem v Žerotíně něco společného.

Dva body, ale sakra bolí

(Leoš, 22. 9. 2008 15:04)

Tak zdarec všichni. Už jsem si dal za úkol jako první vždycky otevřít komentáře k zápasům. Když mám volnou chvilku v práci, tak nějakou větu ťuknu, no a večer je to třeba i souvětí o třech větičkách.

Jsem moc rád, za sice náročný ale úspěšný fotbalový víkend. Je sice pravda, že vítězství nad NTP bylo po kvalitním výkonu v páteční dohrávce se Dřevákama povinné, bohužel však platí, že povinnost nám svazuje nohy. Musím konstatovat, že ty zápasy na "hrůze" zvané Sokolka mě ubíjí. Větší bordel pod nohama je už snad jenom v konírně. Utečeš s míčem do prostoru vlevo....ale ouha, už jseš na sousedním hřišti. Pošleš míč kolmou přihrávkou dopředu na útočníka a.....ouha, rozbije si po 2m držku o betonový sokl tribuny. Jediná výhoda je, že prach z toho sajrajtu ti zakryje šediny z rozhodování sudího. Dále taky musím podotknout, že takhle dokopanej jsem už dlouho nebyl. Nemění na tom ani fakt, že jsme v pátek odehráli velmi kvalitní a rychlé utkáni. Já ještě v sobotu 80 minut velké. Moje pravá noha mi od kolene ke kotníku ukázala několik šrámů s přechodem od červené do modré. :-( Nemůžu došlápnout abych to necítil. Křupani jedni. U nás hrajeme fotbal!! Ale na Sokolce se hraje kopaná!!
Díky kluci,že jsme se nenechali odradit a jeli na Sokolku. Neustále jsme hledali možnost využít slabiny soupeře. Nechali jsme ho hrát jeho splašenou hru a snažili se bleskurychle využívat možnosti přečíslení. Dux opět chytá formu, což potvrdil v posledních zápasech. Už je to zase ten starej bomber z vápínka před brankou. O Jašínovi nemá cenu dlouhosáhle vypravovat. Vždycky překvapuje, překvapil i tentokrát. Jeho náběh na aut. vhazování a rychlý krátký nápřah z voleje umí jen on. Brankář nestačil ani zvednout ruce. Prcek si užívá vždycky konec zápasu, kdy za hotového výsledku deptá útočníky dlouhými míči pátky před jejich branku na připraveného Duxe. Indián Peťas se zase nenechá znechutit ani dotěrnými obránci, kteří mu dočista naskakují na záda, ve snaze eliminovat ho ve zpracovnání míče. No a pan Johan? Ten už nepřekvapí vůbec ničím. Pokud je na place nebo v brance, stojí to za to :-) Jeho "branka z branky" opravdu musela dorazit domácího brankáře, který až do daného okamžiku chytal velmi dobře a za branky ve své síti nemohl. Výsledek plně odpovídá průběhu zápasu.

Přátelé, jen tak dál, body potřebujem jako sůl. Musíme se přece do té 3.ligy taky už někdy zase podívat, ne?