Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mizerové : Sokol Žerotín 7 : 1

18. 11. 2008

Mizerové : Sokol Žerotín 7 : 1 (3 : 0)

 

V posledním kole podzimní části soutěže jsme zajížděli na půdu soupeře, o kterém kolovaly zvěsti nejlepšího mužstva 4.ligy sk. A. Tato pověst se začala naplňovat již před začátkem utkání. Musím podotknout, že proti nám se připravovalo hned deset domácích borců. My, skromní a nevýrazní jsem se dostavili v počtu šesti mužů. Sedmý Peťa „Indián“ musel dojet sám, nebyl správně informován o čase odjezdu. Jinak jsme nastoupili jako obvykle: Tomas - Prcek, Robsn, Leoš – Štaun, Dux (C), Indián.
 
Po úvodním hvizdu se do nás domácí pustili s vervou. Zvyklí na svou „umělku“ nám zle zatápěli. Kombinace střídala kombinaci. Neustále potvrzovali svou pověst nápaditými přihrávkami na naší polovině. Bohužel, než jsme si stačili navyknout na nový a rychlý povrch, prohrávali jsme 2:0. I přes tyto rychlé branky jsme se snažili tlačit do útoku a pozlobit tak domácí. Na hřišti však bylo velmi složité se prosadit. Nenastoupilo proti nám mužstvo silových borců či zákeřných obránců, ale mužstvo složené ze samých fotbalistů.
 
V průběhu prvního poločasu se nám podařilo několikrát rychlou akcí dostat míč před domácí bránu, ale nepřesnost v zakončení, promarněná příležitost ke střele a špatná orientace před brankou byly našim hrobem. Poločas byl krutý. Bez vstřelené branky, ale s několika obdrženými.
 
Do druhé půle jsme nastoupili s pár taktickými změnami, které jsme si domluvili o pauze. Rychlá branka však znamenala posun bojové nálady na bod mrazu. Bohužel jsme začali být také nervózní vůči sobě a to nám vzalo poslední chuť ke hře. Podařilo se nám však skórovat. Je třeba zmínit, že to byla pěkná a rychlá branka. Fryblík vhazoval aut cca od poloviny a dlouhým autem našel křižně Jaška, který se dostal za marně se snažícího obránce a přesnou hlavičkou zavěsil do prázdné branky. To však bylo vše. Ostatní pokusy končily opět nepřesnou finální přihrávkou, která nastartovala domácí hráče do úspěšně zakončených brejků. Za zmínku ještě stojí Robsonův samostatný únik od poloviny na osamělého brankáře, který však jeho váhání se střelou úspěšně zlikvidoval. Konečnou podobu skóre na 6:1 a v zápětí na 7:1 upravili domácí po opravdu velmi povedených kombinačních akcích. To už bohužel chyběl Fryblík, který odkulhal se zraněným kolenem na střídačku a nemohl se účastnit zbytku zápasu.

 

Rád bych závěrem poděkoval všem hráčům za předvedenou snahu. Všichni se chtěli ukázat v posledním zápase, a to ještě na opravdu dobrém povrchu, o kterém si někteří „ městští burani ze Sokolky“ mohou nechat jen zdát. Vyzdvihovat jednotlivce nemá smysl, snad jen obdivuhodný výkon podal Tomas v brance, který byl jednoznačně nejlepším mužem zápasu. Klobouk dolů před jeho zákroky. Nebýt něj, deklasovali by nás domácí dvojciferným výsledkem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

I takové dny jsou

(Dux, 20. 11. 2008 8:32)

Ano i takové dny jsou a zápas se nepovede! Ale nutno přiznat, že prostě soupeř byl lepší a výhru si jednoznačně zasloužil. Na takový fotbal se vyplatí i fanouškům přijít podívat a nelze než dodat, že Mizerové by měli honem postoupit. Neboť pokud předvádí takovéto výkony, nemá ve čtverce co dělat. Výsledek 7:1 opravdu nevypadá nic moc, ale tak už to prostě chodí a nedá se nic dělat. Nezbývá než soupeři poblahopřát na cestě vzhůru a nám bojovat s ostatními účastníky. Na Mizery sme zkrátka neměli, ale s ostatními se hrát dá. A taky bojovat budem!!!!!

Debaklík

(Třepi, 18. 11. 2008 13:29)

No co dodat na závěr podzimu výsledek nic moc, ale pokud opravdu domácí hráli pěkný kombinační fotbal, tak klobouk dolů a mnoho zdarů ve vyšší soutěži. Jinak 22 listopadu je ta závěrečná, ještě upřesním v koli v hospodě. Bude to tady na netu.