Jdi na obsah Jdi na menu

Leaders : Sokol Žerotín 0 : 2

20. 10. 2008

Leaders : Sokol Žerotín 0 : 2 (0 : 0)

Na půdu soupeře, se kterým se nám vždy dařilo, jsme odjížděli jen s jedním nachlazeným hráčem na střídání, ale plni odhodlání vybojovat další body.

Za nádherného počasí se chtělo hrát a tak se do toho domácí i hosté hned pustili. Po opatrném začátku se Žerotín začal postupně dostávat do šancí. Leaders od minule posílili na pozici brankáře a ten se činil. Také jejich nový útočník se snažil, ale limitovala jej zvýšená hladina alkoholu v krvi. Zařadil se tedy do průměru domácího mužstva. Hosté vybojovali několik rohů a před brankou domácích začalo být rušno. Po jednom se soubojů upadl obránce Leaders, domácí přestali na chviličku hrát, čehož využil Ryšavý, přihrál Čunderlemu a ten zavěsil. 0:1. Čunderle měl další pěknou šanci, když z volného přímého kopu vyslal svoji pověstnou ránu. Kapitán soupeře však ve zdi neuhnul a byl proto vzorkem míče orazítkován v oblasti spánku a okolí. Po jednom z brejků Žerotína unikl po pravé straně opět Čunderle a přízemní střelou upravil skóre první půle na 0:2. Poločas také tímto výsledkem skončil.

Úvod druhé poloviny utkání patřil domácím, kterým se podařilo uzamknout hosty před vlastní brankou. Brankář i bránící hráči byli pozorní a důslední v soubojích a tak snaha Leaders vyšla naprázdno. Hosté se zaměřili na důslednou obranu a snažili se držet míč co nejdál od vlastní brány. Šance byly, za zmínku stojí technická střela Jaška, která se otřela o spojnici břevna a tyče, ale do konce zápasu se už skóre nezměnilo.

Po pěkném souboji putovaly všechny body do Žerotína.