Jdi na obsah Jdi na menu
 


Euro střech : Sokol Žerotín 0 : 1

5. 4. 2009

 

Euro střech : Sokol Žerotín 0 : 1 (0 : 0)

V prvním jarním kole sezóny 2008/2009 naše mužstvo zajíždělo na půdu týmu Euro střech do Nemilan. Naši hráči tam jeli s velkým očekáváním před startem jarní části a doufali v alespoň nějaký bodový úspěch. V týmu na tento uvodní zápas chyběli pouze Jašek Pavel a Čunderle Robert, jinak byl tým v kompletním složení.

Záčátek zápasu byl posunut asi o 20min z důvodů čekání na rozhodčího, který se bohužel nedostavil a tím zkomplikoval situaci oběma družstvům. Po dohodě odpísklal zápas fanoušek domácích a bylo v celém utkání znát že má strach domácím něco písknout, ať už to byl faul nebo ruka, dohoda mezi oběma kapitány o přiznávání faulů a autů, byla za chvíly ta tam a proto se zápas místy i pěkně vyhrocoval ve vzájemné urážení a nadávky soupeři.

První minuty zápasu nebyly nijak výrazné, obrany solidně pracovaly na obou stranách  a veškeré déní uvodních minut se odehrávalo ve středu hřiště. Ještě ke hřišti s šotolinou, které bylo velice malé a bylo vidět že nevyhovuje ani jednomu z mančaftů, tyto malé hřiště jsou jen pro silově založená mužstva a nijak vábný a líbivý fotbal se na nich hrát nedá. V první poločase si vytvořil slibné příležitosti jen hráč Kelar, který trefil dvakrát tyč. I domácím se podařilo v první půli několik dobrých střel, ale všechny jejich pokusy kryl vyborně chytající hostující golman Tichý. Poločas tedy skončil bez branek.

Po změně stran mělo nejvíc ze hry hostující mužstvo, které se asi v první 10minutovce dostalo do tří vyložených šancí, které po gólech doslova volaly, ale bohužel pro ně žádnou nevyužili. Po čase se hra opět vyrovnala, ale s blížícím se koncem zápasu přibývalo nervozity na obou stranách, zejména domácí některé vyhrocené momenty nesli jen těžko. V 25 minutě z nevinně vyhlížející akce, kdy hostující golman nahodil dlouhý míč až na hranici pokutového uzemí domacích, kde na něj s důrazem hrající Hublar naskočil společně s obráncem, který si jej pod tlakem odhlavičkoval do vlastní sítě za záda bezmocného gólmana. Hosté tedy vedli 1:0 a domácím nezbývalo než se bezhlavě vrhat do útoku, jejich tlak byl místy opravdu velký a hostojící tým jen se štěstím ubránil čisté konto a výborný výsledek na začátek jara. Dva body z venku jsou doma a nezbývá než se připravit na příští týden na druhé jarní kolo, kdy je na programu derby s mužstvem Dřeváků z Pňovic.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dobrý vstup

(Leoš, 7. 4. 2009 16:22)

Nazdar všichni, tak nám ten první zápas vyšel. No, bylo to sice se štěstím ale bylo. Však nás taky to štěstí koncem podzimu opustilo !! Je co zlepšovat, ale nažhavenost tam je :-). Nebýt fantastických zákroků Tomase v úvodu zápasu, nevím nevím. Udržel je střelecky na uzdě a tím nám ostatním zvednul sebevědomí. Připomělo mi to jeden náš zápas proti relativně slabšímu soupeři. Taky jsme pohořeli. Hřiště jim vůbec nevyhovovalo. Nám trochu jo, nemuseli jsme tak moc běhat. :-) Uvidíme, jak nám to půjde v Pňovicích. Na jejich půdě se nám střelecky nedaří. Chtělo by to Valdu brzo prostřelit, pak už by to mělo jít samo. ( jestli teda nebude Dux zase zavazet vlastnímu spoluhráči při zakončení do prázdné branky ) Takže v pátek v Pňovicích. Zdarec