Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dektrade : Sokol Žerotín 0 : 5

7. 5. 2009

Dektrade : Sokol Žerotín 0 : 5 (0 : 2)

V šestém kole zavítalo naše mužstvo na Milo, kde se chystalo ukořistit alespoň bod ze vzájemného souboje s místním celkem Dektrade. Podzimní soubou mužstev skončil těsným vítězstvím 1:0 mužstva Dektrade na hřišti Sokola Žerotín. Sokol Žerotín nastoupil v sestavě Tomas - Prcek, Robson, Třepi - Dux, Cvrček, Johhy, Indián v sestavě hostů chyběli pracovně zaneprázdnění Feri, Leoš a Kuře.

První poločas začal pro Žerotín nejlépe jak mohl, ve 2 minutě po nepovedené střele Třepiho, jak sám později přiznal, skóroval s bezprostřední blízkosti Cvrček. Lepší vstup do zápasi si borci hostujícího mužstva nemohli přát. Brzo vstřeleným gólem se hráči Sokola uklidnili a celkem bezchybnou hrou ze zabezpečené obrany si postupně vytvářeli další šance, slibné příležitosti postupně spálili Cvrček a Třepi. V 25 minutě přihrál Robson Johhymu, ten se otočil okolo bránícího hráče Dektradu a nádhernou střelou do šibenice stanovil poločasový výsledek 2:0 pro hostující mužstvo. Poločas tedy skončil nad očekávání dobře.

Do druhého poločasu nastoupil Žerotín se snahou brzo neinkasovat a pokusit se navýšit svůj brankový účet. V prvních minutách druhé půle se jim to i dařilo, přicházely však i chvíle kdy hosty musel podržet gólman Tomas, který vychytal nebezpečné střely domácích útočníků a s přehledem řešil závary před svou brankou. Do konce druhé půle chybělo 7 minut a hostující tým se radoval s další vstřelené branky, kdy se po závaru před domácí brankou a odražených střelách Duxe prosadil z hranice pokutového území Robson. Stav 3:0 pro hosty už napovídal tomu, že domácí asi v tomhle zápase bodovat nebudou. Pokusili se však alespoň o zkorigování výsledku a veškeré síly vrhly do útoku. To se jím stalo osudným a po brejku, který založil Cvrček, vstřelil branku Dux, který zužitkoval přesnou zpětnou přihrávku Cvrčka. Poslední pátý gól přidal, minutu před koncem Třepi, kterého vyslal do šance Indián. Výsledek 5:0 pro hostující mužstvo Žerotína je vynikající a hráči Sokola se už těší na další zápas s celkem Plantošů, kterému mají také co vracet.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Už se těším

(Indián, 19. 5. 2009 22:54)

co si přečtu . Čau v pátek !!!

Už se na tom pracuje....

(Leoš, 19. 5. 2009 9:56)

Nazdar borci. Už pracuju na reportáži. Žádný strachy, reportáž bude co nevidět.

Reportáž

(Třepi, 19. 5. 2009 6:48)

Zdar borci, tak kdo z Vás napíše report k zápasu s Plantošema, chtělo by to tam dát nejpozději do pátku, pak už je další zápas.

Logistika šlape

(Dux, 15. 5. 2009 11:17)

Sice moc slunka zatím nevidím, ale co se dá dělat. bečka je samozřejmě objednaná, takže se musí vypít, třeba přijde skříň:) a v udírně se tentokrát bude houpat Újezdská klobása. Tak borci vivat na zápase. Doufám, že přijde kuře a hlavně s Jitkou, ať nemusím prodávat sám?

Ha, spása

(Leoš, 14. 5. 2009 8:24)

Perfektní. Ještě že máme Třepiho. Ten se o to postará. Jinak by jsme hráli tak akorát hru z vietnamského prostředí - "Hledej v trávě po kolena" :-)

Hřiště

(Třepi, 13. 5. 2009 11:42)

Zdarec, hřiště poseču zítra (čtvrtek)

To víš

(Indián, 12. 5. 2009 22:13)

Ty jsi takovej náš nejvýřečnější spoluhráč , tak čekáme co napíšeš . Jinak ahoj v pátek !!!

Prezident to zajistí...

(Leoš, 12. 5. 2009 13:55)

Nazdar borci. Tak na pátek by měla být bečička a něco z uzeniny. Doufám, že se Dux zastavil u staryho Pavla a šoupnul mu kačky na 11-tečku Litovle. Jestli vyjde sluníčko, tak bude žížeň. Myslíte, že se povede střihnout do pátku hřiště. Teď naprší a travička konečně pojede nahoru. No nic, vypadá to, že sem stejně píšu jenom já.....Zatím zdarec.

Krásný výsledek

(Leoš, 11. 5. 2009 17:58)

Nazdar borci. Krásně jste zaváleli na Mile. Super výsledek. A ta nulečka na kontě Tomase taky potěší. No jsem zvědavej, jak nám to půjde doma proti Plantošům. Ty musíme rozstřílet. Že Robsne?! V tabulce to vypadá obstojně. Jen se udržet na vítězné vlně a nenechat se setřást zaváháním se slabším soupeřem. Už se těším na pátek. Zatím čus.

Výborně

(Třepi, 7. 5. 2009 18:09)

Jen tak dále borci, doufám že v domácím zápase potvrdíte body z venku a vyhrajete. Já se ze zápasu omlouvám, budu ale držet palce.