Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agrometal : Sokol Žerotín 2 : 3

3. 11. 2008

Agrometal : Sokol Žerotín 2 : 3  (1 : 0)

V 11. kole jsme jeli na sokolku změřit síly s jedním z nejfotbalovějších mužstev naší skupiny.

Vzájemné souboje Agrometalu a Žerotína byly vždy dramatické a vyrovnané, a také proto sliboval tento duel velký zážitek pro hráče i diváky.

Od počátku bylo znát, že oba celky jsou si vědomy síly a kvality soupeře. Obrany na obou stranách pracovaly důsledně, útočníci byli těsně bráněni a šancí mnoho nebylo. V poslední minutě první půle se k míči dostal nejmenší hráč Agrometalu, našel skulinu mezi obránci Žerotína a vstřelil úvodní gól zápasu. Za stavu 1:0 byl první poločas ukončen.

Do druhé části šli hosté s jasným cílem. Dohnat a předehnat. Tlak se zvyšoval a po závaru před brankou domácích vystřelil Čunderle a míč po několika tečích skončil za zády brankáře Agrometalu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale žádné z mužstev nechtělo udělat chybu.

Po dalším z útoků hostí zleva křižnou střelou ukončil gólový půst Vaňák a strhl vedení na stranu Žerotína. Hosté začali hrát více zezadu, ve snaze dohrát utkání za daného skóre. Po nedůrazném počínání před vlastní brankou se k míči dostali domácí a bylo vyrovnáno. Nad škvárou se vznášela nervozita. Závěr zápasu se nezadržitelně blížil a nakonec přinesl zrcadlově obrácenou situaci konce první půle. V poslední minutě si na odražený míč naběhl Vrba a přízemní střelou k pravé tyči prostřelil domácího gólmana. 2:3.

Po rozehrání míče rozhodčí, jehož přesný výkon také stojí za zmínku, zapískal konec a z napínavého a vyrovnaného souboje vyšel vítězně hostující Žerotín.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Johhymu

(Leoš, 3. 11. 2008 16:58)

Ok, oslavili jste to v sobotu pořádně? Že jsem zaslechl hlasy z Pňovic, že konec jejich a naší oslavy dvou bodů za vítězství byl až v neděli cca ve 13:00 pádem do spánků zmoženého......asi víc lidí.

Leošovi

(Johhy, 3. 11. 2008 14:44)

Nevěděl jsem, kdo Ferimu narazil, tak jsem to napsal jako odražený. Vlastně se odrazil od tvé nohy :-))

Poznámka

(Leoš, 3. 11. 2008 14:22)

Jen bych chtěl ještě opravit Johana za komentář k zápasu. Za brankou v poslední minutě není odražený míč, ale náš bravurně rozehraný roh (Fryblík - Vrba - góóóól). A také vynikající clonění Duxe. Johan byl asi ještě hrubo po draku. :-)

Opět hodina dvanáctá

(Leoš, 3. 11. 2008 14:19)

Nazdař přátele. Opět nás zachránila poslední minuta. Že by to bylo tou bojovností až do poslední minuty jako v anglické lize? Měl jsem osobně velkou radost z těchto bodů. Ano, jak říká Třepi, jen tak dál. Uvidíme doma s Lyons. Mám ovšem zásadní problém. Ve velké jsem hrál jenom poločas. Byl jsem brutálně faulován bez míče a odneslo to pravé koleno. Propnul jsem si ho tak mizerně, že jsem myslel, že mám po vazech. No uvidíme. Zatím to bolí jak čert, ale nevypadá to na vazy. Snad je přetažené. Do soboty chci být ale jakž takž v pořádku. Takže v sobotu rozbijeme Lyons, jasný !!!!!

Výborně

(Třepi, 3. 11. 2008 13:11)

Pánové, překvapili jste a jsem potěšen. Už se konečně trefil i Peťa, taky bylo na čase, ale za ty šance co měl si to už určitě zasloužil. Jen tak dál, teďka doma zvládnout Lyons a můžeme podzim dokončit v klidném středu tabulky i s teoretickými šancemi na postup, hlavně pokračovat v nastoupeném směru, držet za jeden provaz, nehádat se, prostě držet dobrou partu, jaká teď v týmu je, teda alespoň doufám.